Blogumuza teknolojik annelerden destek geliyor!

O kadar şanlı hissediyoruz ki! Geçtiğimiz günlerde yaptığımız destek çağrısına çok değerli başvurular oldu. Blogumuza ‘teknolojik anneler’den destek geldi. Evet artık daha sık paylaşımlar göreceksiniz blogumuzda!

teknolojik anneler dijital destekDijitalde Kadın Dayanışması

Bir süredir teknolojinin hayatımıza dokunduğu daha çok konuyu, daha zengin içerikleri nasıl sunabileceğimizi düşünüyorduk. Buradan yola çıkarak farklı ilgi alanlarından, farklı yaşlardan, farklı şehirlerden ama “kadın ve teknoloji” konusunda kesiştiğimiz destekçilerimizle birlikte yürümeye karar verdik. Blogumuza yapacakları değerli katkının yanısıra, ülkemizde konusunda tek olan Facebook Teknolojik Anneler Soru Cevap grubunda da dijital kadın dayanışmasını güçlendireceklerini biliyoruz. Kimler mi yeni adminlerimiz?

Perihan Bolat Akyel

Bilişim Teknolojileri öğretmeni. 13 yıllık meslek hayatına kızının doğumu ile ara vermiş ama bu arada da formasyon için uzaktan eğitime başlamış. Aynı zamanda Instagram’da kendi mütevazı satış girişimi de var.

Yasemin Küçükyılmaz

2006’dan beri Bilişim Teknolojileri Öğretmeni & Eğitim Teknoloğu, 2014’ten beri Kodlama ve Robotik Eğitmeni, 2017’den beri KodlArsin Maker Atölye Koordinatörü, Eğitim Koçu, düşünür, yazar, mesleğine ve branşına aşık bir eğitim gönüllüsü. İkiz oğulları ve 1 kızı var.

Serpil Günaydın

Eğitim hayatını üstün başarılar ve derece ile tamamlamış, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri öğretmeni, sosyal medya konusunda kendisini geliştirmek istediğini söyleyebilecek kadar mütevazı. Balıkesir’de yaşıyor.

Cemile Gülsüm Acar

Balıkesir’den 2.adminmiz! Cemile Hanım, Gönen’de yaşayan 2 çocuklu, 2 üniversite mezunu bir anne. Bilgisayar Programcılığı ve İşletme bölümü mezunu. AÖF Web Tasarımı ve Kodlama eğitimine ve Uludağ Üniversitesi Robotik Kodlama sertifika eğitimime devam etmekte.

Mürvet Halidi

Mürvet Hanım 15 yıldır teknoloji/iletişim sektöründe, dolayısı ile sosyal medya ile fazlasıyla haşır neşir. Mesleğinden dolayı kendini bu alanda geliştirebilmiş.  Yazmayı ve araştırmayı çok sevdiği için, kızının doğumundan sonra tutmaya başladığı bir blogu var. Çalıştığı kurumsal şirkettin de blogu ile ilgileniyor.

*görsel freepik.com

 

5 thoughts on “Blogumuza teknolojik annelerden destek geliyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.