fitwatch x serisi

Akıllı Saat Fitwatch X Series ile şarjımız da formumuz da yerinde!

Biz anneler gün içinde kaç parçaya bölünüyoruz! Annelik şapkası altında kaç görev üstleniyoruz 24 saat içinde, inanın saymakla bitmez. Ve en ihtiyacımız olan şey ise hayatımızda tıpkı bizim gibi şarjı hiç bitmeyen teknolojik kolaylaştırıcılar olması! FitWatch tam bu noktada gündemimize giriyor ve sadece bir saat olarak değil; bünyesindeki onlarca özelliği ile kadınların günlerinin pek çok yönden kolaylaşmasını sağlayacak potansiyeli barındırıyor. Neler mi bu özellikler gelin birlikte yakından bakalım.

FTWX Uygulaması ile her şey kontrol altında

Akıllı saat serisi  Fitwatch telefonunuza kolayca indirebileceğiniz, tüm mobil sistemler ile uyumlu FTWX uygulaması ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Uygulamayı indirip akıllı saati kişiselleştirdiğinizde, bahsedeceğimiz tüm özellikleri kendinize özel detaylarla takip edebileceksiniz.

Bizi kalbimizden vuran ilk özellik, en başta da bahsettiğimiz gibi uzun şarj süresi oldu. Gün içinde olmadık zamanda cihazın şarjını dert etmektense, haftada 1 kez (!) şarj etmek kulağa nasıl geliyor? Evet doğru okudunuz, FitWatch 10 güne kadar performansını koruyan, gerçekten mucize bir akıllı cihaz.

Çok hoşumuza giden özellikten diğer ikisi; sesli asistan ve  Bluetooth konuşma özellikleri. Arabadasınız, arka koltukta çocuk var, kulaklık kullanmayı tercih etmiyorsunuz ve arama yapmanız gerekiyor; seslenin, konuşun! Eliniz kolunuz doluyken veya puseti iterken arama geldi; dokunun, konuşun! Yeri gelmişken aynı şekilde müzik kontrolü de yapabildiğinizi not düşelim; yani bizzat saatin kendisinden dışarıya hoparlör ile müzik verebiliyorsunuz. Ufaklığın en çok uykusunu getiren parçayı el altında tutmakta fayda var :)

Bizim işimizi kolaylaştıran bir yanı da telefon şarjdayken, sesi kısıkken kolumuzda minik bir titreme ile artık hiçbir aramayı, bildirimi kaçırmayacak olmamız.

Sağlık Koçu  Fitwatch X Series

Fitwatch ile tanıştığımızdan beri hayat akışımıza dair farkındalığımızın arttığı doğrudur! Gün içinde ne kadar uzun süre kalkmadan bilgisayar başında oturduğumuzdan tutun, uyku süremizin kalitesine kadar detayları günbegün almaya başladıktan sonra, “sağlık koçu” benzetmesini yerinde bulduk. Kan basıncı yani tansiyon, kalp ritmi takibi, stres takibi, uyku takibi gibi özellikleri, telefonunuzdan kolayca takip ederek, değişimlerin akışını takip edebilir ve yorumlayabilirsiniz.

Bir adımsayardan çok fazlası olan Fitwatch, isminin hakkını vererek tam 10 spor dalında profesyonel kayıt tutmanıza imkan tanıyor. Koşu ve yürüyüşün yanı sıra; bisiklete binme, spinning, tırmanma, koşu bandı, yoga esnasında verilerinizi anlık olarak kaydedip, uygulamadan performansınızı takip etmenize imkan sağlıyor.

Rahat ve şık  Fitwatch X Series Akıllı Saat

Saydığımız tüm özelliklerin yanında bir de şıklığını ve dayanıklılığını eklemeden geçemiyoruz. Geniş ekranı, yumuşacık ve dayanıklı silikon kayışı ve değiştirilebilir onlarca ekran tasarımı ile her gün modunuza, ortamınıza uygun hale getirebilirsiniz. Rahatça  görebileceğiniz kocaman ekranının arka planını istediğiniz gibi de kişiselleştirebilirsiniz.

Jonglör gibi iki elde on top çevirmeye çalışan tüm annelerin işini kolaylaştıracağını, aynı zamanda da hayatlarına neşe ve spor katacağını söyleyebiliriz şu ana kadar deneyimlediğimiz tüm şahane özelliklerine dayanarak 🥰

kadınlar için akıllı saat

 

Detaylar için ziyaret edebilirsiniz; Fitwatch 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.