Instagram’da video editleme ve kolaj yapma

video-kolajInstagram’a video yüklerken tek yapabildiğiniz kırpmak, başlangıç bitiş saniyelerini ayarlamak, vesaire. Daha fazlasını yapmak, örneğin kolajlar yapmak isteyenler için çeşitli uygulamalar var. Bunlardan bir tanesini 2 yılı aşkın süredir kullanıyoruz, kabul edelim 2 yıl bir uygulama için uzun bir süre!

Instagram’da video editleme ve kolaj yapma

Sadece editleme değil, çerçeve ekleme, yazı ekleme, kolaj şeklinde videolar ekleme yapabilirsiniz bu uygulama ile. İsmi Vidstitch. Hatta videoları fotoğraflarla kolajlayabilirsiniz aynı paylaşımda, şöyle ki; bir kutuda video oynarken (örneğin bir şeyin yapılışı) diğer kutuda sabit duran’içindekiler’ fotosu ekleyebilirsiniz. Tüm bu paylaşımı logonuz, yazılar, çıkartmalar ile süsleyebilirsiniz. Hazırladığınız kolajı kaydedip saklayabileceğiniz gibi, direkt olarak sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz.

video-kolaj-yapma

VidSticth’i Android için yüklemek için buraya, iOS versiyonunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.vidstitch

Bir çok işlemi ücretsiz versiyonunda yapabileceğiniz gibi, eğer daha fazlasına ihtiyaç duyursanız paketi 0,99$’a yükseltebilirsiniz.

Ayrıca;

Fotoğraflarınızdan müzikli videolar hazırlayabilmek için bu önerimize, Instagram’da fotoğraf kolajlama ve yazı ekleme önerilerimiz için bu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Teknolojik Anneler Instagram hesabını da takibe almayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.