Video ve Slayt Yapma Platformu Kizoa

kizoa sayfa görüntü

Birimiz elinden fotoğraf makinasını, diğerimiz telefonunu bırakmayan iki anne olarak ne çok ama ne çok fotoğraf biriktiriyoruz her gün bilemezsiniz! Ve bu fotoğraflardan yalnızca ‘şanslı’ seçilmişler sosyal medyada 1 kez paylaşılıyor, diğerleri unutulmak üzere bir yerlerde arşivleniyor. Günlük rutinimize bir de doğumgünleri, okulun ilk günü, ilk adımlar, gösteriler vb özel günler eklendikçe, saklama ve paylaşım sorunu büyüdükçe büyüyor. Zamane anneleri olarak eminiz ki hepimizde durum böyledir!

İşte şimdi sizi kullanımı çok pratik bir uygulama ile tanıştıracağız. Kizoa online bir platform, yani web sitesi üzerinden ulaşıyorsunuz. Açıp hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Üyelik mecburiyeti yok. Site üzerinde fotoğraf vevideo kolajları yapabilir veya bu ikisini içiçe kullanabilirsiniz.

Kizoa ile kendi hikayenizi anlatın

Kizoa ile kolajlar, tablolar, slaytlar, videolar hazırlayabilirsiniz. Bunların hepsini hazırlanmış onlarca temalı şablon üzerinde yapabileceğiniz gibi tamamen kendi özgün tasarımınızı da hazırlayabilirsiniz. Örneğin bebeğinizin doğumu ile ilgili bir kısa video hazırlamak istiyorsunuz; İlgili fotoğrafları bilgisayarınızdan yüklüyorsunuz. İsterseniz direk olarak Facebook fotoğraflarınızdan da yükleyebilirsiniz! Daha sonra bir tema seçiyorsunuz. Temaların hepsi müzikli, fotoğraflar arasında soft geçişler, çeşitli animasyonlar var. İstediğiniz özelliği çıkarabiliyor, istediğiniz çıkartmayı, animasyonu kolaylıkla ekleyebiliyorsunuz. Fon müziği çeşitleri de sayısız.

İsterseniz video ve fotoğrafları birlikte kullanabilirsiniz. Bir örnekle gözünüzde canlandıralım; bir arkadaşınıza özel gününde sürpriz bir video hazırladığınızı düşünelim örneğin, bir yandan çocukluk fotoğrafları geçerken bir yandan aralara yakınlarının kısa videoları girebilirsiniz. Ve bunu yapmanız “mouse ile tutup ilgili yere çekmek” kadar kolay!

Video ve slaytlara metin vb de ekleyebilir ve anında sosyal medyada ve blogunuzda, sitenizde paylaşabilirsiniz.kizoa-2

Kizoa Türkçe

Kizoa’nın dinamik ekibi Fransa’da yer alıyor ancak tam 8 dilde hizmet veriyorlar. Siteyi tamamen Türkçe dilinde kullanabilirsiniz. 15:00-19:00 saatleri arasında telefonda hizmet de alabilirsiniz.

Kizoa Ücreti

Kizoa ücretsiz. Üyelik de gerektirmiyor, zaten üye olmak da yalnızca mail hesabınızı girmek kadar kolay. Ancak üye olur ve belirlenmiş hizmet paketlerinden seçerseniz, daha ayrıcalıklı özellikleri de kullanabiliyor ve ömür boyu bu hizmetlerden faydalanma şansını elde etmiş oluyorsunuz. Kizoa’nın ücretlendirmesi aşağıdaki gibi, ancak az sonra izleyeceğiniz videomuzu biz ücretsiz üyelik ile hazırladık:

kizoa-4

Biz Kizoa’yı çok sevdik ve keşfettiğimizden beri başından kalkamadan oynuyoruz(!) Bakalım Teknolojik Anneler 2015’e veda videomuzu beğenecek misiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz. Takıldığınız yer olursa sormaktan çekinmeyin, buradayız ;)

Kizoa Facebook

Kizoa Web sitesi

4 thoughts on “Video ve Slayt Yapma Platformu Kizoa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.