İlk 1000 Gün Zirvesi

Çocuğun anne karnına düşmesinden, 2 yaşın sonlarına kadar olan dönem yaklaşık 1000 günü kapsıyor! İnsan yaşamında, belki de en kilit dönem olan ilk 1000 günün önemine dikkat çekmek ve bu hayati konuda çok daha bilinçli bir toplum yaratmak amacıyla her yıl “Geleceğin Ayak İzleri – İlk 1000 Gün Zirvesi” zirvesi düzenleniyor.

Anne ve anne adaylarının sıklıkla sorduğu sorular

Anneler ve anne adayları!  İlk 1000 Gün ile ilgili akıllarınıza takılan tüm konulara bu zirvede değiniliyor. Aşıların değeri, önemi ve aşı takvimi, anne sütünün önemi ve ek gıdalara geçiş süreci, anne bebek beslenmesi, bebek bakımı ve hijyen, bebeklerde uyku düzeninin sağlanması, kordon kanı bankacılığı, lohusalık sürecinde annenin fiziksel ve ruhsal sağlığı konularını ele alan geniş bir perspektif ile anne ve bebek sağlığı  konuşulacak.

Sadece anneler ve anne adayları değil, zirvenin paylaşım içinde olduğu kesimleri; ebeveynler, meslekleri gereği anne ve bebeklerle ilgilenen profesyoneller, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, etkileşimi yüksek sosyal medya kullanıcıları ve medya mensupları oluşturmakta.

Geleceğin Ayak İzleri 5 Nisan’da Duyulacak!

Geçen yıl da geniş bir katılımla gerçekleştirilen İlk 1000 Gün Zirvesi, her yıl daha çok anne ve bebeğin hayatına dokunmak ve geleceğin sağlıklı nesilleri için daha bilinçli bir toplum yaratma amacıyla Hayaller Fabrikası tarafından düzenleniyor. Zirvenin 2’nci yılında  GSK Türkiye ana sponsorluğu, Bepanthol Baby ve Nutricia sponsorluğu üstleniyor.

Bu yıl 5 Nisan 2017 tarihinde Point Otel Barbaros‘ta düzenlenecek zirve, www.geleceginayakizleri.com sitesinde canlı olarak da izlenebilecek. alan geniş bir perspektif ile anne ve bebek sağlığı  konuşulacak.

Sosyal Medyada İlk 1000 Gün Zirvesi

Biz Teknolojik Anneler olarak zirve boyunca oradayız! Zirvenin sosyal medyasını ele alıyor olacağız. Hayaller Fabrikası‘nın Ajans Başkanı Şebnem Öğredik Çavuşoğlu‘lu ile zirvenin neredeyse 1 yıla uzanan hazırlık aşamalarına tanık olduk ve ortaya çıkan son derece kaliteli, sürüdürebilir niteliği olan, çok sayıda insanın hayatına dokunarak fark yaratabilecek organizasyonun, bir parçası olmaktan keyif alıyoruz.

Paylaşımlarınızı #gelecektensorumluyum #ilk1000gün ve #geleceginayakizleri şeklinde yapabilir, zirveyi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.ilk-1000-gün

#gelecektensorumluyum mesajlarınıza süpriz hediyeler

Zirvenin konuşmacıları arasında bizi çok heyecanlandıran bir isim de var! İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı’nın yazarı olan Kim West bizlerle olacak. ‘The Sleep Lady’ olarak anılan Kim West tüm dünyada ses getiren uyku metodu ile biliniyor. İstedik ki kendisini yakalamışken imzalı kitap paylaşalım.

3 kişiye imzalı Kim West kitabı hediye!

Instagram’dan 4Nisan akşamına kadar paylaşacağınız “Gelecekten Sorumluyum çünkü…” videolu mesajınızı #gelecektensorumluyum etiketiyle paylaşın, aşağıda belirtilen sosyal medya hesaplarını takip edin ve çekilişe katılın.

Hepimiz gelecekten sorumluyuz, sizin mesajınız ne olacak? İçinizden geldiği gibi…

  • “Gelecekten sorumluyum çünkü..” cümlesini tamamlayan mesajını video olarak çek,
  • Instagram hesabından paylaşırken #gelecektensorumluyum etiketini ekle
  • Aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takibe almayı unutma
  • Son katılım 4Nisan
  • Bol şans!

Facebook Geleceğin Ayak İzleri

Instagram Geleceğin Ayak İzleri

Teknolojik Anneler Instagram

Canlı yayın için : www.geleceginayakizleri.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.