insan kaynakları zirvesi

İnsan Kaynakları Zirvesi #ik2017

İnsan Kaynakları Zirvesi ile 22. kez

Management Centre Türkiye (MCT) tarafından 1995’ten bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi, bu yıl, 15 – 16 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar’da “DNA – Decoding The New Age” – “Yönetim, Yeni Çağın Kodları ile Yeniden Yazılıyor” temasıyla düzenlenecek.

#İK2017 Fuarı’nda iki gün boyunca, zirveye katılan öncü firmaların yöneticileri ve sektörü yaşayan kuruluşlar bir araya gelecek. İnsan Kaynakları Zirvesi 2017’da konferans ve fuar organizasyonlarına ek olarak, özel oturumlar, çalışma grupları, fuar sunumları ve farklı birçok etkinlik yer alacak.

Yeni çağın kodları ile yönetim

Dünyanın en iyi gelişen yönetim gurusu, SweetmanCragun’un Kurucu Başkanı Kate Sweetman ve en çok izlenen TEDx konuşmacılarından, Cornell Üniversitesi Sibley Mekanik ve Uzay Mühendisliği Fakültesi’nden Yrd. Doç. Guy Hoffman’ın ana oturum konuşmacıları olarak katılacağı zirvede; özel oturumlar, çalışma grupları, fuar sunumları ve dikkat çekici farklı birçok etkinlik de yer alacak.

Kadın Yeteneklerin Yeniden Kazanımı

Yönetim ve İnsan Kaynakları alanındaki en güncel uygulamaların, sorunların ve fırsatların tartışılacağı bu zirvede, 16 Şubat 2017 saat 11.00-11.30 Galata Salonu’nda Vehbi Koç Vakfı Arter Sanat Galerisi Direktörü ve YenidenBiz Yönetim Kurulu kurucu üyelerinden Göknil Bigan’ın moderatörlüğünde düzenlenecek bir oturumla “Kadın Yeteneklerin Yeniden Kazanımı” da konuşulacak. YenidenBiz, Türkiye’de kadın istihdamına katkıda bulunmayı hedefleyen sosyal girişim. Herhangi bir sebeple kariyer yolculuğuna ara verdikten sonra, iş hayatına tekrar geri dönme kararının; hem çalışan hem de kurumlar nezdinde, iki taraflı inceleneceği bu oturumda; çalışan kadın gözüyle yaşanan süreçler ve kurumların hayata geçirdiği örnek farkındalık projeleri ele alınacak. Oturuma, Unicef Türkiye Milli Komitesi İletişim Direktörü Gülcem Bayer, Danone Türkiye Ülke İK Direktörü Pınar Çanakçı ve Vodafone Türkiye İşe Alım Kıdemli Müdürü Ayça Diler Kahraman da konuşmacı olarak katılacak.

“Forty Over 40 2015” listesinde yer alan ve dünyada takip edilmesi gereken 40 kadın arasında gösterilen Management Centre Türkiye Genel Müdürü Didem Gürcüoğlu Tekay ile Management Centre Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Alper Utku’nun konferans başkanlığını üstlendiği, 22. İnsan Kaynakları Zirvesi‘nin diğer önemli konuşmacıları ve detaylı programı ile ilgili bilgi almak için :

İnsan Kaynakları Zirvesi resmi sitesi

İnsan Kaynakları Zirvesi Facebook

İnsan Kaynakları Zirvesi TwitterİK2017 LÜTFİ KIRDAR'DA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#ik2017 LÜTFİ KIRDAR’DA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.