anne bebek çocuk fuarı ibs

İBS 2013’te Neler Var?

EN TREND AİLE ŞÖLENİ BAŞLIYOR! 

Türkiye’nin en büyük, en renkli, en eğlenceli aile Fuarı İBS, 13-15 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

Üç gün sürecek İBS’in bu yıl ki büyük sürprizi Şirinler Müzikali!

Başka kimler mi var?  Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Taz, Daffy, Pepee, Leliko ve çocukların yeni kahramanı Ayas… Hediyesi bol yarışmalar, en iyilerinin konuşmacı olduğu anne bebek seminerleri ve Türkiye’nin güvenilir markaları bu yıl da İBS’te.

GÜVENİLİR MARKALARDAN İNANILMAZ HEDİYELER13-14-15 aralık ibs

Doğa Koleji ana sponsorluğunda düzenlenen ve Acıbadem Sağlık Grubu, Can Bebe, E-Bebek, Forum İstanbul, Radyo Voyage gibi büyük markaların da sponsorlar arasında olduğu İBS’de, Türkiye’nin güvenilir markaları en yeni anne, bebek, çocuk ürünlerini tanıtacak, hizmetleri hakkında detaylı bilgi verecekler. Fuara özel verilecek yüzlerce hediye anne babaların olduğu kadar çocukların da yüzünü güldürecek. Haydi anneler; hediyeler, indirim çekleri ve daha fazlası sizi bekliyor…

…VE SAHNE ‘ŞİRİNLER’İN

Çocuklara ve ailelerine unutulmaz üç gün yaşatmayı hedefleyen İBS, pek çok yarışma ve şova da ev sahipliği yapacak.

Üç günlük etkinliğin yıldızları ise hiç kuşkusuz milyonlarca hayranı bulunan Şirinler olacak.

Şirinbaba, Şirine, Gözlüklü Şirin, Güçlü Şirin, Sakar Şirin, Gargamel ve diğerleri, müzik ve dansları ile bütün çocukları ‘şirinleyecek’. Fuar boyunca Şirinler Müzikali, her gün saat 12:00, 14:00 ve 16:00’da sahnelenecek.

BUGS BUNNY VE TAYFASI DA BURADA

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Looney Tunes karakterleri Bugs Bunny, Tweety, Sylvester, Taz ve Daffy hem miniklerle fotoğraf çektirmek hem de oyunlar oynamak için İBS’de olacak.

Türkiye’nin en yeni çizgi karakteri Ayas ilk defa çocukların karşısına çıkacak; hem de İBS’de. Pepee, Ayas ve Leliko üç gün boyunca çocuklarla bir araya gelecek.

ONLİNE YARIŞMALAR 15 ARALIK’A KADAR SÜRECEK

Eğlencenin yanı sıra kazandıran yarışmaların da adresi olan İBS, 15 Aralık tarihine kadar sosyal medya üzerinden bir dizi hediyeli etkinlik düzenleyecek.

Oto koltuğundan pusetlere, en şık kıyafetlerden küçük ev aletlerine kadar birçok hediyeye ulaşmak ise çok kolay.

Organizasyonun resmi internet sayfası, “www.ibsfuar.com” üzerinden ya da www.facebook.com/ibsfuari adresi aracılığıyla yarışmalara katılabilir yeni yıl öncesi birbirinden değerli hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

KAZANANA ÇOCUK ODASI!

Fuar alanında da kazandıran pek çok yarışma düzenlenecek. Fuar büyük ödülleri 7 bin TL değerinde Babyville çocuk odası, Türkiye’nin en kaliteli, tasarım ödüllü puseti MİMA ve BEKO kurutmalı çamaşır makinesi. Ama bu kadar değil 3 gün boyunca Oto koltukları, elektirikli süpürge, yoğurt makinesi, küçük ev aletleri, oyuncaklar, hediye çekleri ve daha pek çok değerli hediyenin verileceği yarışmalar, en iyisini yapacağını düşünen özgüveni yüksek ebeveynleri ve çocukları bekliyor. Tek yapmanız gereken şey, 13-15 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde olmanız ve yarışmalara katılmanız.

13-14-15 aralık ibsYOGA, PİLATES!

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda ayrıca üç gün boyunca yoga ve pilates dersleri de verilecek; hem de ücretsiz olarak. İBS’de anneler güne Acıbadem Sağlık Grubu eğitmenleriyle Yoga ile başlayacak, öğleden sonra yorgunluklarını pilates ile atacaklar. İBS’in tüm ziyaretçilerine açık olan etkinliklerin saatleri fuar sayfasında açıklanacak.

SOR, ÖĞREN!

Alanında Türkiye’nin en iyisi olan konuşmacıların yer alacağı sempozyumlar ise aileler için yol gösterici pek çok reçete sunacak.

Acıbadem Sağlık Grubu, İstanbul Doğum Akademisi, Novartis ve Molfix’in düzenleyeceği seminerlerde, Çocuk gelişimi ve çocuk hastalıkları, hamilelik ve doğum süreci hakkında bilgiler verilecek, Hipnobirthing ve Suda Doğum tanıtılacak. 14 Aralık Cumartesi günü İBS Seminer alanında anne ve babalar, ‘Canbebe ile Deneyimli Anneler Konuşuyor’ etkinliğinde sorularını her biri kendi alanında öncü ve fikir lideri annelerle paylaşacaklar.

Hürriyet Aile ile Anneysen.com’un uzman doktorları ebeveynlere birbirinden değerli bilgiler aktaracak. Seminer saatlerini öğrenmek için www.ibsfuar.com

85 BİN KİŞİLİK DEV AİLEMİZE SİZ DE KATILIN!

Türkiye’nin en büyük, en trend, en güvenilir aile festivali iddiasıyla çıktık yola ve çok kısa bir sürede bu hedefimize ulaştık.

Bir yıl gibi kısa bir zamanda anneler, babalar, çocuklar, anneanneler, babaanneler ve dedelerden oluşan 82 bin kişilik bir aile olduk.

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı olarak şimdi çok daha güçlü, renkli, bilgili ve eğlenceli olarak geri dönüyoruz.

SİZ İSTEDİNİZ  BİZ YAPTIK

13-15 Aralık tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda neler yok ki?

Türkiye’nin güvenilir markalarının en yeni anne, bebek, çocuk ürünlerinin ve en yeni hizmetlerinin sergilendiği özel alanlar;

uzmanlarla birebir görüşebileceğiniz soru cevap köşeleri, dikkat çekici sempozyumlar; ebeveynlerin

çocuklarıyla birlikte katılacağı, birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacağı yarışmalar; bütün çocukların sevgilisi olan çizgi film

karakterlerinin bir araya geldiği Çizgi Film Köyü…

YENİ YIL HEDİYENİZ İBS’DEN

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’ndaki sürprizler bunlarla sınırlı değil.

Anne, bebek, çocuk markalarının cazip indirimleri ve hediye çekleri ebeveynlerin yüzünü güldürecek.

Oto koltuğundan pusetlere, beşiklerden bebeklere yönelik hijyen malzemelerine kadar bir çok hediyeye ulaşmak ise çok kolay.

Web sayfamız ve sosyal medya kanallarımız üzerinden bizi takip edin ve yarışmalarımıza katılın yeni yıl öncesi birbirinden değerli

hediyelerin sahibi olun.

Özel dinlenme alanları, bebek bakım odaları ve yemek salonları ise annelerin ve çocukların sağlığı, konforu düşünülerek tasarlandı.

‘HEP YANINIZDA OLACAĞIZ!’

Son söz; İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı Genel Müdürü Seçil Fida’dan: “Anneler, çocukları için her zaman ve her durumda en iyisini ister;

Sorularını dinleyen cevap veren uzmanlar, sağlıklı ve güvenilir ürünler, yaratıcı oyunlar, birlikte doyasıya eğlenecekleri şovlar…

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı bütün bunları bir arada sunuyor, tanıştığı her ebeveyni ve çocuğu ailesine alıyor, yıl boyunca da yanında

olmaya devam ediyor. Arzumuz bize ihtiyaç duymayacakları güne kadar yanlarında olmak…”

*basın bülteninden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.