Bilin bakalım bu hangi hayvan; vıraaak vıraaaak vııııraaakkkkk!!!! Bilemediniz mi? Doğru cevap kurbağa! Peki hiç kükreyen aslan gördünüz mü? Hayır mı! O zaman bu oyun tam size göre! Ya da daha doğrusu, aslında tam çocuklarınıza göre. Yazının sonunda hediyemiz olduğunu da ekleyelim!

Doğada mutlu bir şekilde hep birlikte yaşarken bir anda lanetlenen hayvanların vücutları bir birine karışır. Hayvanlar bu durumdan çok endişelenirler ve kendi vücutlarını özlerler. Hayvanların eski hallerine dönmeleri ve tekrar mutlu olmaları için çocukların yardımına ihtiyacı var!minti kids animals

Hayvanları kurtarmak ve mutlu etmek kurgusuna dayanan oyunda, çocukların basit yapbozları çözerek hayvanlara yardım etmesi isteniyor. Böylelikle, çocuklar oyunda ilerledikçe hayvanları, hayvanların nasıl sesler çıkarttıklarını ve hayvanların İngilizce adlarını öğreniyorlar. Çocuklara hayvanları tanıtan ve sevdiren bu oyunda, çocukların konsantre olma ve problem çözme yeteneklerinin gelişmesi de destekleniyor.

Oyunda 3 yaş altı ve 3 yaş üzeri çocuklara yönelik iki farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Oyundaki ilgi çekici görsel tasarım, eğlenceli müzikler, hayvan sesleri, animasyonlar, İngilizce seslendirme ve birbirinden sevimli hayvan karakterleri bu iki yaş gurubundaki çocukların da hemen beğenisini kazanacak nitelikte.

Tüm Minti Kids oyunlarında olduğu gibi tamamen çocukların eğlenerek öğrenmesine ve kişisel gelişimlerine odaklanan bu oyun kesinlikle reklam ve uygulama içi satın alma içermiyor.

Çocukların kahkahalarla eğlenerek vakit geçireceği bu oyunu tüm Ipad ve Iphone cihazlarında oynamak için App Store’dan indirebilirsiniz.

Teknolojik Anneler’e bir de süprizimiz var! Aşağıdaki şartların bir veya birkaçını yerine getiren tam 10 takipçimize bu eğlenceli uygulamayı hediye ediyoruz; 

-Mintikids Facebook ve Twitter hesaplarını takip etmek

-Teknolojik Anneler FacebookTwitter ve Instagram hesaplarını takip etmek

Gerçekleştirdiğiniz seçenek sayısı kadar katılım şansı yakalarsınız.

Yalnız dikkat, çekilişe katıldığınıza dair bu yazının altına yorum bırakmayı unutmayın! Bol şans!

 

Tekirdağ masöz