Getir de, gelsin

getir-nedir

Özellikle son 1 yılda yurt dışı örneklerini sıkça görmeye başladığımız uygulama furyasının, bir Türk versiyonunu tanıtmak istiyoruz; Getir.

Getir nedir?

#AnneGözüyle Teknolojik Anneler olarak inceledik;

getirGetir, -adı üstünde- bir alışveriş uygulaması. Kullanımı oldukça basit olan uygulama ile, bakkalın marketin kapalı olduğu zamanlarda, evden çıkmak istemediğinizde, misafiriniz dostlarınızla birlikteyken, vs. kolayca sipariş verebiliyorsunuz. Belirli noktalarda hazır bekleyen sipariş arabaları, istediğiniz ürün o an ellerindeyse kısa sürede getiriyorlar. Takdir edersiniz ki tümmm ürünler yok, ama tam da olmadık zamanda eksikliği hissedilen ürünler var.

Anne olarak gecenin bir vakti son bebek bezini kullandığınızı fark ettiğinizde, hamileyken birden canınız dondurma çektiğinde.. Gerçekten bu uygulama hizmet kalitesini bozmaz ve ürün çeşitliliğini gelen istekleri göz önüne alarak birazcık daha genişletirse, çok başarılı olacaktır.

Şu an sadece İstanbul’da olan hizmetin kısa sürede diğer şehirlere de sıçrayabileceğini düşünüyoruz. Aynı girişimcinin geliştirdiği BiTaksi uygulaması hakkındaki incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak bu linkten indirebilir, alışveriş ödemelerinizi ise kredi kartınızı bir kez girdikten sonra tek tuşla halledebilirsiniz. 7/24 hizmet veriliyor. Siparişinizin durumunu uygulamadaki haritadan takip edebiliyor, bahşişi ise alışveriş tutarınızla birlikte, istediğiniz miktarda online ödüyorsunuz.

android için getir’i indir

ios için getir’i indir

One thought on “Getir de, gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.