ebebek artık gittigidiyor ‘da

GG_logotypeTürkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden, GittiGidiyor, anne-bebek mağazası ebebek’i de mağazaları arasına ekledi. ebebek’in ürünleri bundan böyle birçok büyük markaya ev sahipliği yapan, bu özelliğiyle platformların platformu olarak nitelendirilen GittiGidiyor.com üzerinden %40’a varan indirimlerle satın alınabilecek.

ebebek gittigidiyor sayfası

2001’den bu yana yüzlerce markayı ve binlerce ürünü içeren zengin ürün çeşitliliğini ebeveynlerin kendileri ve bebeklerinin ihtiyaçlarına göre sunan ebebek, artık ürünlerini GittiGidiyor’un “GittiGidiyor Cadde” platformunda  açılan online mağazasından da tüketiciyle buluşturuyor.  Temmuz itibarıyla başlayan iki dev firma arasındaki bu işbirliği kapsamında ebebek’in zengin ve herkese hitap eden ürün portföyü GittiGidiyor üyelerine %40’lara varan indirimlerle sunuluyor.

#AnneGözüyle Teknolojik Anneler olarak yorumumuz;

ebebek, 15 yıla yaklaşan tecrübesini gittigidiyor’un portföyüyle örtüştürecek; gerek ürünlerin fiyat karşılaştırması gerek kullanıcı yorumları ebeveynlere yol gösterici olacaktır kanısındayız. Kampanyalı ürünlere erişim kolaylığı ve yadsınamaz %40’a varan fiyat avantajları da cezbedici görünüyor.

GittiGidiyor  Cadde’deki ebebek mağazasının tüm ürünlerini ve kaçırılmayacak fırsatları görmek için: http://www.gittigidiyor.com/cadde/ebebek?sciid=1001_b_ebebek+GittiGidiyorda!_4

One thought on “ebebek artık gittigidiyor ‘da

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.