Chicco’dan Hediye; Doğum Odası Süslemesi

Bebeklerin mutluluğunu esas alan Chicco, mutluluğun bebekken başlayan bir yolculuk olduğunu ve bebekleri nasıl mutlu edebileceğini düşünerek yeni bir proje tasarladı.

Chicco hastane odası süsleme

Chicco, proje kapsamında 1000 TL ve üzeri tek seferde en az 5 farklı ürün alanlara 250 TL’lik hediye çeki,

1500 TL ve üzeri tek seferde en az 5 farklı ürün alanlara 500TL’lik hediye çeki,

2500 TL ve üzeri tek seferde en az 10 farklı ürün alanlara 750 TL’lik hediye çeki,

3.000 TL ve üzeri tek seferde en az 10 farklı ürün alanlara ise 2000 TL değerinde, hastane bebek odası süsleme paketi hediye ediyor.

İndirim çekleri 21 Ekim-30 Kasım tarihleri arasında, hastane bebek odası süslemesi ise 21 Ekim itibariyle bir yıl boyunca geçerli oluyor.

 Chicco Pazarlama Müdürü Filiz Bekik projeyi şöyle tanımlıyor: ‘Chicco, yeni doğan bir bebeğin tüm ihtiyaçlarını kaliteli ve inovatif ürünleriyle karşılarken bu özel anda anne ve babaların bütçelerine de destek oluyor. Bu özel alışverişte anne ve babaların çok fazla marka ve seçenek arasında kaybolmadan bütçelerini en efektif şekilde kullanmalarını sağlıyor. Böylelikle yeni doğan bebeğin aileye kattığı mutluluk kat kat artıyor.’

Paket içeriğinde kapı süsü, anne yatak ayak ucu süsü, bebek yatak süslemesi, 50 adet özel tasarım bebek şekeri, 50 adet özel tasarım hediyelik, 25  adet lavanta kesesi, bebeğin  isminin yazılı olduğu konsept pano, etiketli peçeteler, bebek çerçevesi, oyuncak, bebek sepeti, anı defteri ve kalemi, altın yastığı, doğum künyesi, 25 adet tasarım etiketli su şişesi ve 25 adet tasarım etiketli lohusa şerbeti bardağı yer alıyor.

Paket; İstanbul içerisindeki hastanelerde uygulamalı, İstanbul dışarısındaki hastanelerde ise uygulamasız olarak veriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.