Nivea Bebeğim Sayfası Açıldı!

 

nivea bebeğim0-3 yaş arası bebek bakımında uzman NIVEA Baby, NIVEA Bebeğim Tavsiye Modülü’nü ve NIVEA Baby Türkiye Facebook sayfasının açılışını bebeklerle kutladı. Birçok blogger anneyi bir araya getiren etkinlikte NIVEA Bebeğim Tavsiye Modülü’nün tanıtımının yanı sıra lezzetli yiyecekler eşliğinde sohbet edildi, 0-3 yaş bebeklerle ilgili tüm sorulara cevap verildi.

Hamileliğin başlangıcından bebeğiniz 3 yasına gelene kadar, ebeveynlik maceranızda zengin içeriğiyle her zaman yanınızda olacak NIVEA Bebeğim Tavsiye Modülü’nde :

  • Hamilelik dönemine ya da bebeğin yaşına göre tavsiye veren içeriklerin olduğu Zaman Tüneli
  • Bebeğinizin profilini yaratarak adım adım gelişimini takip edebileceğiniz NIVEA Bebeğimin Profili
  • Deneyimli anneler ve uzman bir doktorun yanı sıra babaların gözünden de ebeveynlik tecrübelerinin paylaşıldığı Ebeveynlik Hikayeleri
  • Bebeğinizin cilt tipini belirleyebileceğiniz cilt testi, hem size hem de bebeğinize cilt bakımı konusunda tavsiye veren içerikler, evdeki ilk haftalarınız için size yardımcı olacak uygulama kartları ve videoların yer aldığı NIVEA Bebeğim Bilgi Merkezi yer alıyor.

Siz de uzmanlardan ebeveynlik hakkında tavsiyeler ve ipuçları almak için hemen NIVEA Bebeğim’e üye olun, profilinizi yaratın ve size özel haftalık bülten ve içeriklerden yararlanın.

www.nivea.com.tr/baby

*basın bülteninden alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.