Tutumlu Annelerin Buluşma Noktası

tutumlu anne

 

Küçük çocugu olan ebeveynler bilir ki çocuklar çok hızlı büyür ve çoğu anne babanın evi kullanılmayan eşyalar ile doludur

. Bu anne babalar çevresinde her zaman bu ürünlere ihtiyacı olan birilerini bulamaz oysa ki başka bir yerde başka bir anne babanın tam da bu ürünlere ihtiyacı vardır. Tutumluanne fikri bu ihtiyacı karşılamak üzere doğmuştur.

Bu projeyi oluştururken, dünyadaki benzer örnekler incelenmiş; üyelerin ürünleri satarken ve alırken ne gibi bilgilere ve yönlendirmelere ihtiyaç duyucağı analiz edilmiş; annelerden ve e-ticaret işinde uzman kişilerden görüş alınmıştır. En sonunda almanın da satmanın da basit ama her iki tarafın da ‘güvende’ olduğu bir sistem kurulmuştur.

Tutumluanne.com, Türkiye’de yeni bir konsept doğurmuştur, çünkü sadece iyi durumda kullanılmış anne-bebek-çocuk ürünlerinin satıldığı; aynı zamanda alıcıların ve satıcıların güvende olduğu ilk ve tek websitesidir.

Sosyal Sorumluluk Projesi

Tutumluanne’de herkes kazanır;

  • Satıcı: Artık ihtiyacı olmayan ürünleri satarak ister aile ekonomisine katkıda bulunur, ister Kanserli Çocukların ailelerine umut olmak için bağış yapar. İhtiyacı olmayan ürünlerden kurtulurken fayda sağlar.

  • Alıcı: İhtiyacı olan ürünlere uygun fiyatlarla ulaşma şansı olur. Yeni gibi ürünleri değerinin çok altında fiyatlarla alır.

  • Kanserli Çocuklara Umut Vakfı: Her işlemden gelir elde eder; ayrıca ürün gelirinin bağışlanması ile kanserli çocuğu olan annelere daha çok destek olur.

  • Ülke Ekonomisi: Bu proje tüketimi körüklemez; fayda sağlar; yeniden kullanımı teşvik eder.

www.tutumluanne.comTutumlu Anne

*tanıtım bülteninden alıntılanmıştır.