ister fırında ister ocakta kullanılan WMF tavalar son derece pratik

WMF tavalar ile hem ocakta hem fırında!

WMF Tavalar ile Mutfak Artık Çok Yaratıcı

Yemek yapmak birçok insan için dinlendirici bir hobidir. Her gün gerek ev işlerinden gerekse ofisinizdeki uğraşlarınızdan arta kalan vakitte ne yiyeceğinizi düşünmek zor olsa da aslında bu durumu bir eğlenceye çevirmek sizin elinizde. Farklı tarifler deneyerek ortaya çıkartacağınız yemekler sizin aslında hayatımızın büyük bir bölümünü kaplayan öğünleri hazırlarken zamanın nasıl geçtiğini unutmanızı sağlayabilir ve bunun için de en büyük yardımcınız WMF tava ve düdüklü tencereleridir. İster arkadaşlarınıza ister ailenize yemek hazırlıyor olun, WMF  tava ve düdüklü tencereler tam da ihtiyacınız olanları karşılamak için hazırlanmıştır.

Tavaları son derece dikkat çekici olan WMF ile mutfağınızın yıldızı siz olacaksınız. Isıya dayanıklılığını 180 dereceden 400 dereceye kadar farklı ölçülerde ayarlayarak alabileceğiniz tavalar hem ocakta hem de fırında kullanılabilir. Zevkinize göre cam ya da paslanmaz çelik kapaklarını da seçebileceğiniz tavalar, hem ısı hem de kullanım dayanıklılığını arttıran materyallerden hazırlanmaktadır. Buna göre evinizde değişik büyüklüklerdeki tavalarınızı kullanırken bir yandan her yemeğinizi güvenle ve lezzetli bir şekilde yapacak bir diğer yandan da uzun yıllar boyunca bu zevki aynı tavalarla sanki onları yeni almış gibi kullanabileceğinizi bileceksiniz. Yapışmaz tabanlara sahip olan tavalar sayesinde yemeğinizin keyfini çıkartırken temizlik konusunda kendinize dert edinmenize de gerek kalmaz.

WMF Düdüklü Tencere ile Yemekleriniz Hemen Hazır

Düdüklü tencereler özellikle işiniz varsa ve evden çıkmadan önce hemen yemek yetiştirmeniz gerekiyorsa ya da dışarıdan aç bir şekilde dönmüşseniz sizin en büyük kurtarıcınız olacak mutfak eşyalarıdır. Çıkarılabilir sapları ile size temizleme konusunda da çok kolaylık sağlayan WMF düdüklü tencerelerinin bütün ayarları aslında yine bu sap kısmındadır. Tencerenin içindeki basıncı ölçebileceğiniz ve pişirme ayarını seçebileceğiniz tencereler size fazlasıyla kolay bir yemek hazırlama süresi sunacaktır. Paslanmaz çelikten yapılan ve böylece son derece hızlı bir şekilde yıkanabilen düdüklü tencereler yemek hazırlarken vazgeçilmeziniz olacak. Koleksiyonlardan birine sahip olmak isterseniz iç içe geçebilen tencereler size saklama konusunda da yardımcı olacaktır.

Tasarımları konusunda da son derece iddialı olan WMF tava ve düdüklü pencereler evinizin adeta süs objeleri gibi duracaklardır. Modern tasarımlarına evinize gelen her misafirinizin bayılacağı gibi tava ve düdüklü tencerelerin marifetlerini duyunca bu eşyalara kendileri de sahip olmak isteyecektir. Yemek yapma ritüelinizi eğlenceye dönüştürecek ve size aklınıza gelen her yemekte büyük kolaylık sağlayacak WMF tava ve düdüklü tencereleri ile artık yemek yapmak hiç olmadığı kadar zevkli.

 

Advertorial içeriktir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.