Teknolojik Çocuklar

Ve Teknolojik Çocuklar Yayında!

Biz Teknolojik Anneler‘i tanıyorsunuz, anneler için teknolojiyi yalın dille anlatan blogumuz için içerik üretiyoruz 4 yılı aşkın süredir. Sıra Teknolojik Çocuklar’da!

çocuklar için kodlama
Teknolojik Çocuklar yayında

Gerek yazılarımızda gerek etkinliklerimizde, sizlerle olan sohbetlerimizde kaçınılmaz olarak çocuklar da yer aldılar. İnternet güvenliği, doğru oyun seçimi, yeni nesil oyunlar ve oyuncaklar, sosyal medya araçları ve çocuklarımız üzerindeki etkileri üzerine bolca konuştuk, yazıştık.

Teknolojik Çocuklar

Zaman içerisinde gördük ki çocuklar ve teknoloji konusu #TeknolojikAnneler başlığı altında kalamayacak kadar önemli ve geniş bir alan. Bu sebeple uzun süredir aklımızda olan çocukları odağımıza alan içerik üretimi için; Teknolojik Çocuklar başlığı altında çalışmaya başladık. Hem direkt teknolojikcocuklar.com adresinden hem de bu isimdeki sosyal medya hesaplarında, Z kuşağını anlamak, iletişime geçmek, teknolojiyi çocuklarına tüketim için değil üretim için kullanmak isteyen ebeveynler için ürettiğimiz içeriklere ulaşabileceksiniz.

Umarız işinize yarar!

Instagram’da Teknolojik Çocuklar için buraya,
Facebook’da Teknolojik Çocuklar için buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.