Teknolojik Anneler Beyaz Hatırası :)

Teknolojik Anneler BeyazShow’da

TEKNOLOJİK ANNELER
Beyaz Show’da yayından önce

2 Mayıs gecesi, Teknolojik Anneler olarak Beyaz Show’da, Beyazıt Öztürk’ün canlı yayın konuğu olduk.

Hikayemiz klasik olarak KanalD’den gelen yazılı mesajla başladı. ‘İletişim bilgilerinizi alabilir miyiz?’

Bizim cevap olarak yazdığımız ise pek klasik sayılmaz; ‘Eyvah! :)’

Çok şanslıyız ki, dergi-gazete röportaj teklifleri geliyordu ama yakın dostlarımız televizyon lafını ettiklerinde, ikimizde birbirimize bakıp ‘Yok yok, hiç işimiz olmaz, sakın!’ diyorduk. Ancak bu kez -tabiri caizse- emir büyük yerden geldi, Beyaz çağırıyordu, sayfamıza bayılmıştı, öyle diyordu.

Herşey çok çok hızlı gelişti, biz çarşamba konuştuk, cuma yayında olacaktık. Ne söyleyecektik, ne konuşacaktık, ayakta mı duracaktık, nerede olacaktık, hepsini geçin; ne giyecektik? :)) bknz:anne kafası :)

Cuma geldi çattı, söyleyeceklerimiz aklımızda, 3’er seçenek kıyafetimiz yanımızda KanalD binasına vardık. Kapıdan girerken ‘Buyrun, kime gelmiştiniz?’ diyen görevliye, çok normal birşeymiş gibi; ‘Beyaz Show konuğuyuz’ deyip önünden geçtikten sonra arabanın içinde bir kahkaha patlattık, bu gerçekti ve az sonra milyonların karşısında olacaktık. O dakikadan sonra işi -battı balık yan gider- misali akışına ve eğlencesine bıraktık.

Reklam arası ve sırada biz varız :)

Kapılarda karşılandık, herkes ismimizle hitap ediyordu, telsizler, koşuşturmalar.. İpek Hanım makyaja, Derya Hanım kıyafetiniz hazır mı? Sarp Apak’la yanyana saçlarımız yapıldı. Sonra Beyazıt Öztürk’ün asistanı bizimle görüşmek istediğini söyledi, ve Beyaz’la buluştuk. Dersini çalışmış, son derece profesyonel, çok alçakgönüllü ve şeker bir Beyaz vardı karşımızda. Kısaca anlattı. ‘Çok güzel olacak, çok mutluyum sizi tanıdığıma’ dedi ve artık yerimize geçtik. Heyecan falan geçmişti artık. Canlı yayını beklerken Beyaz seyirciyle müthiş bir etkileşim kurdu, ve 3.. 2…1 !.. Gerisini biliyorsuz :)

O gece bizi ekran başında bekleyen, izleyen, mesajlarıyla, tweetleriyle bize destek veren tanıdığımız tanımadığımız tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Bizi çok mutlu ettiniz!

Söyleyeceklerimizi söyleyememiş olabiliriz, ama var ya… Çok eğlendik!

Canlı yayın sırasında Canlı yayın sırasında

 Teknolojik Anneler Beyaz'la

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.