Teknolojik Anneler Mail Grubu Açıldı!

Uzun zamandır üzerinde konuştuğumuz bir konuydu. Peki hem siteden hem Facebook’tan hem Twitter’dan soru sorulabiliyorken neden bir de teknolojik anneler mail grubu kurduk?

Çünkü deneyimlerimizden gördüğümüz o ki, insanlar, özellikle anneler mail gruplarında daha rahat dile getirebiliyorlar sorularını. Üye olan diğer anneler de söz konusu sorulara daha rahat fikir beyan edebiliyorlar kendilerini kamuya açık olmayan yerlerde.

Bir diğer önemli sebep ise bu grubu sadece soru-cevap için değil, kampanyalardan, etkinliklerden de sizleri haberdar edeceğimiz bir mecra oluşturmak. Bir çok blogger ya da twitter kullanan anne, bazen düzenlediğimiz bazen markaların düzenlediği aktivitelerden haberdar olmadıklarını söylüyorlar. Yine benzeri şekilde markaların ürün deneme projelerinden de… Bu grupta bu duyurular da yapılsın istiyoruz.

Ve son olarak bu grupta; dayanışmak, yazılarımızı, belki bazen bannerlarımızı, linklerimizi paylaşmak, hep beraber trafiklerimizi arttırmak için birlikte hareket etmek için gerekenleri yapmak istiyoruz.

Grubumuzda olmak istiyorsanız işte başvuru linki: https://groups.google.com/forum/#!forum/teknolojikanneler 

Başvururken, varsa blog, twitter kullanıcı adınızı da yazarsanız seviniriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.