Teknolojik Anne Teknolojik Çocuk Etkinliğine Davetlisiniz

Sevgili Teknolojik Anneler, anne olduktan sonra gün içinde belli bir rutini takip etmezsek işleri yetiştirmek, akışı devam ettirmek çok kolay olmuyor. Haliyle bu rutin içinde diğer annelerle sohbet edip keyif yapmaya da fırsat bulamıyoruz genelde, çocuklarımızın hayati ihtiyaçlarını karşılamaktan, eğlence içinde birlikte kaliteli vakit geçirmeye de…

Biz de düşündük, anneler ve çocuklar için keyifli bir ortam yaratan Muzipo Çekmeköy ile birlikte hem sohbet edebileceğimiz hem çocuklarımızın eğleneceği ve birlikte yaratıcı faaliyetlerde bulunabileceğimiz bir sabah hazırlayalım istedik.

Programımız şöyle; 20 Şubat Perşembe sabah 10.30’da Muzipo Çekmeköy’de buluşuyoruz. Biz anneler çayımızı kahvemizi içiyoruz, kekimizi böreğimizi yiyoruz o esnada çocuklarımız hocalar eşliğinde hareket atölyesine başlıyorlar. Sabah sporu, denge, jimnastik, dans… Eğlenceli bir bir saatlik atölyenin ardından yanımıza gelecek ve karınlarını doyuracaklar. Bunun ardından anne-çocuk birlikte eğlenceli ve yaratıcı zaman geçireceğimiz ikinci atölyemiz başlayacak. Atık malzemelerden şahane oyuncaklar yapacağız birlikte.

Bu sayede hepimiz için zor olan annelik koşuşturmacasına hem keyifli hem de faydalı bir mola verebilmiş olmayı umuyoruz.

Etkinliğimiz ücretsizdir.

Kişi sayımız 30 Teknolojik Anne ile kısıtlı olduğu için, gelmek isterseniz teknolojikanneler@gmail.com adresinden kayıt yaptırmanızı rica ediyoruz.

muzipo_teknolojik_anneler

One thought on “Teknolojik Anne Teknolojik Çocuk Etkinliğine Davetlisiniz

  • ben de katilmak istiyorum.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.