Teknolojik Anneler Eğitimleri Başladı!

15 Şubat Cumartesi günü, TeknolojikAnneler.com ve Mouse Nuri işbirliğiyle, Teknolojik Anneler Eğitimleri başladı. Teknolojinin aslında kolay ve eğlenceli olduğunu, annelere keyifli eğitimler ve yazılar ile gösterebilmek amacında olan Teknolojik Anneler; teknolojik zorluklara kolay ve hızlı çözümler üreten Mouse Nuri ile, uzun soluklu bir işbirliğine başladı.

Bu haberi ve ilk eğitimi blogger anne dostlarıyla paylaşan teknolojik anneler, eğitimlerin düzenli bir şekilde devam edeceğini de müjdeledi.

teknolojik anneler eğitimde

Blogger eğitimine katılan anne bloggerlar şunlardı;

Banu’nun Dünyası

teknolojik anne eğitimleri

Bal Yanağın Hikayesi

Hamile ve Anne

Defne ve Derin

Ada ve Aras’la Hayat

DeydaAzra

İki Peri Masalı

Bir Kadın Yazıyor

Melinasmom

Lega- Bebe

Ana Kılavuz

Başka Anne

Anne Fare Yakaladım 

Manyak Anne

Anne eğitimlerine devam edecek olan ekibin başka bir çalışması ise, teknolojikanneler.com sitesinde, Mouse Nuri’nin annelerin teknolojik sorularına ücretsiz cevap veriyor olması olacak.

Mouse Nuri kimdir?

Teknoloji kahramanı Mouse Nuri, size ve/veya ekibinize 7/24 teknik destek hizmeti sağlayan çözüm mühendisinizdir. Çözüm Mühendisliği, neden-sonuç analizini temel alan ve çözüme ulaşmada belirli bir methodoloji izleyen bilim alanıdır. Her MouseNuri çözüm mühendisi, kendi uzmanlık sertifikalarının yanında ITIL sertifikalıdır.

www.mousenuri.com

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.