Caps’te son nokta; Super

Twitter, Blogger, Medium gibi internet girişimlerinde tanıdığımız isim Biz Stone‘dan yepyeni bir paylaşım uygulaması geldi, ismi Süper, yok yani gerçekten uygulamanın adı bu; Super

Super’de sologanını yaratsuper indir, super nedir

Super, enteresan bir uygulama, hani nasıl desek, yüklediğinizde ‘Bu nedir ya?’ diyeceğiniz türden. Ancak kullanmaya başladığınızda içine giriyor ve keyfini çıkarıyorsunuz. Paylaşılan Instagram gibi fotoğraf değil, Twitter gibi görüş değil, peki nedir paylaşılan?

Tüm sosyal medya hesaplarını saran ‘özlü söz’ paylaşımları var ya, işte buradaki açığı kapatıyor Super. Facebook, Twitter, Instagram, hangisini kullanıyor olursanız olun karşınıza en çok çıkan görseller hep süslü sözler, komik cümleler, capsler, yaratıcı buluşlu kelime oyunlu paylaşımlar. İşte bunları ‘anonim’e düşmeden kendi hesabınızdan yapabiliyor, cümlenizi yazıyor, görsel şeklinde paylaşıyorsunuz. Elbette görsel de ekleyebiliyor, görsel üzerine de yazabiliyorsunuz. Şimdilik yalnızca İngilizce kullanımda. Ancak çok kısa sürede devamının geleceğini düşünüyoruz.

Teknolojik Annelerin #AnneGözüyle Yorumu

Misal bu ya,  herhangi bir sosyal mecrada bir cümle yazarsınız, çok da yaratıcı bir cümledir, ama 3 gün sonra cümlenizi başkasının duvarında bir görselin üzerine manşet gibi yazılmış ve binlerce kez paylaşılmış olarak görürsünüz diyelim. Super sayesinde manşet cümlenizi yazıyor ve paylaşıyorsunuz, kimliğiniz ya da nick’iniz asla kaybolmadığı için anonimleşmiyor, size ait kalıyor. İşte bizce bu yüzden yepyeni fenomenler göreceğiz. Caps’te son nokta Super, diyoruz!

Super’i buradan indirebilirsiniz. Ücretsizdir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.