Şarj süresini uzatan uygulama

Mobil cihazınızın pil ömrünü uzatan bir uygulama olsun ister miydiniz? Güçten tasarruf edip pil ömrünü uzatan bir uygulama öneriyoruz, Battery Doctor.

Battery Doctor Nedir?pil ömrü

Android ve iOS uyumlu Battery Doctor, Google Play‘de 4 milyondan fazla kişi tarafından oylanmış ve 4,5 puan almış başarılı, üstelik ücretsiz bir uygulama. Battery Doctor pil ömrünüzü bitiren gereksiz uygulama ve donanımları tek tuşla kapatmanıza imkan tanıyor, şarjınız daha uzun gidiyor, dolayısıyla pil ömrü de uzuyor. Kısacası, bu uygulama pilinizi koruyor.

Güç tüketimini görüntüleme ve düzenleme özelliklerine sahip uygulama aynı zamanda pili aşırı şarj etmemeniz için sizi uyarıyor.

“Görev Yöneticisi” widget’ı güç tüketiminizi uygun şekilde iyileştirir. 4×1 widget Wifi, Veri, Parlaklık¡­vb. özellikleri ve tasarruf modunu yönetmenizi kolaylaştırır.

Teknolojik Annelerin #AnneGözüyle yorumu

Telefonumuzda aynı
anda bir sürü sosyal medya uygulaması, internette bir sürü sayfa açıyor, asla geri dönüp tek tek kapatmıyoruz. Bu uygulamada ekrandaki daireye dokunuyorsunuz ve uygulama gereksiz herşeyi kapatıyor ve en güzeli size net bir süre veriyor. Örneğin ’20dakika’ uyarısını görüyorsunuz ve işinizi ona göre ayarlayabiliyorsunuz. Pili şarjda unutmamak, aşırı şarj etmemek için de uyarılara uyarsanız, ciddi anlamda pil ömrü uzuyor.

Bir anne olarak koşuşturmacalı bir günün ortasındasınız, az şarj olduğunu görüyor, sonraya saklamak istiyorsunuz; O zaman da “tasarruf modu”na tıklıyorsunuz. Uygulama, arama ve mesajlaşma hariç tüm uygulamaları kapatıyor, size daha sonrası için “güç” kalıyor.

Battery Doctor uygulamasını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz. Uygulamayı tavsiye ediyor, bize yazmamız için öneride bulanan Melina’s Mom‘a teşekkür ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.