Saç rengi deneme uygulaması

Fotoğraf editleme, yüz güzelleştirme ve benzeri uygulama önerileri çok yaptık, yapıyoruz, saç için hiç bakmamıştık. Saç konusunda ne var diye araştırırken çok başarılı bir örnek bulduk, hemen meraklısıyla paylaşalım istedik.modiface hair color logo

ModiFace Hair Color – Saç rengi deneme uygulaması

ModiFace ismi altında onlarca uygulama var; makyaj/bakım konusunda her bir öğeyi tek tek ele alan aplikasyonlar, örneğin; göz makyajı. Diğer uygulamaları ortalama bulduk ama Hair Color gerçekten başarılı. Yine de linklerini denemeniz için aşağıya koyuyoruz.

20’den fazla ana saç rengi ve ara tonları, tek tuşla before/after yani öncesi/sonrasını görebilme, aksesuarlar ekleme, modelini değiştirme vb ve elbette paylaşma seçenekleri var. Model değişikleri olmamış, yani diğer tüm benzerlerinde olduğu gibi bu uygulamada da resme bir peruk oturtulduğu çok belli, ama dedik ya saç rengi konusu çok başarılı.

modiface

Yanda İpek için deneğimiz tonları göreceksiniz, denerken çok eğleniyor insan. Bundan bir kaç yıl önce sadece web sayfaları üzerinden bu tarz aplikasyonlara erişebiliyordunuz, çok da meşakatli oluyordu. Bu son derece kolay;

-Bir fotoğrafınızı seçin veya o anda çekin. Direk kameraya baktığınız, saçlarınızın şekilli olduğu ve net bir fotoğraf seçerseniz daha iyi sonuç alırsınız.

-Fotoğraf üzerinde parmağınızı gezdirerek saçı ‘seçin’. İnce ayrıntılar varsa yine uygulama sizi yönlendirecek, örneğin kahkülleri tel tel parmağınızla işaretleyin.

-Ana renk seçin; sarı, kızıl, kahve veya özel ton. Ara tonu seçin. Gölge, balyaj vs istiyorsanız ayarlayın

-Ve sonuçları karşılaştırın. Bu kadar. Kuaförde süpriz sonuçlara son!

Uygulamanın ücretsiz sürümünü aşağıdaki linklerden yükleyebilirsiniz. Reklam bannerlarından kutulmak isterseniz ücretli sürüme yükseltebilirsiniz. Ücretsiz sürüm de seçenek açısından oldukça zengin.

Modiface Hair Color Studio : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modiface.haircolorstudio.free

Modiface Hair Color Studio Pro : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modiface.haircolorstudio.pro

Makyaj uygulaması : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modiface.makeup

Göz rengi değiştirme : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modiface.eyecolor

 

One thought on “Saç rengi deneme uygulaması

  • sana en çok yakışan şu anda kullandığın renk olmuş, ama bakır ve kızılı da denemelisin bence :)

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.