Apple ve IBM’den kurumsal uygulamalar

Apple ve IBM; kurumsal hayattaki iPhone ve iPad kullanıcılarına, bulut hizmetlerini destekleyen, IBM’in büyük veri ve analitik yeteneklerini getiren IBM MobileFirst for iOS çözümlerinin ilkini duyurdu.
“IBM MobileFirst for iOS” uygulamaları; pek çok sektördeki şirket çalışanlarının müşterilerle etkileşim kurdukları her yerde, şirketlerinin tüm yeteneklerine her zamankinden daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli şekilde erişmelerine yardımcı oluyor.
ibm_apple_ilk_uygulama
IBM iOS ilk çözümler paketi ulaşım, seyahat, bankacılık, finans, sigortacılık, perakende ve kamu gibi sektörlere odaklanıyor
Apple ile IBM arasındaki işbirliğiyle tasarlanan “IBM MobileFirst for iOS” çözümleri özellikle bankacılık, perakendecilik, sigortacılık, finans hizmetleri, Telekom, devlet ve kamu kurumları ve havayolları için eşsiz fırsatlar sunuyor. Duyurunun hemen ardından yeni çözümlere destek verdiklerini açıklayanIBM müşterileri arasında Citi (banka), Air Canada (havayolu), Sprint (Telekom) ve Banorte (banka) gibi dünya devleri yer alıyor.
iPhone mobil cihazlar ve iPad tabletler için özel olarak oluşturulan IBM MobileFirst for iOS uygulamaları, her tür kuruluş için özelleştirilebiliyor ve cihaz genelinde güvenlikle birlikte, iOS aygıtları için özel olarak IBM’den alınan bulut hizmetleri aracılığıyla kolayca devreye alınabiliyor ve yönetilebiliyor.
Yeni Apple ve IBM çözümleriyle ilgili daha fazla bilgi içinhttp://www.ibm.com/mobilefirst/us/en/mobilefirst-for-ios.html veya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.