İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı 12-14 Aralık 2014

İBS 3.KEZ BAŞLIYOR!

Türkiye’nin en büyük, en eğlenceli, en renkli anne, bebek, çocuk etkinliği İBS Fuarı için geri sayım başladı! İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı 12-14 Aralık 2014 tarihinde, şehrin merkezinde, Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak.

Her zaman ilkleri hedefleyen İBS’de, aileler ve çocukları yine inanılmaz süprizler bekliyor.

Türkiye’deki tüm ebeveyn ve çocukları  ailesinin bir parçası olarak gören İBS’nin fikir annesi ve Genel Müdürü Seçil Fida, “Ailemizi daha da büyütmeye, birlikte daha çok şey öğrenmeye, daha çok eğlenmeye, unutulmaz 3 gün paylaşmaya geliyoruz.” diyor.

En Büyük markalar, en uzman isimler yine İBS’de!

Ailelerin yanında olmak, çocuklarla eğlenmek, uzmanlarla tanışmak ve Türkiye’nin anne-bebek-çocuk sektörüne yön vermek amacıyla gerçekleştirilen İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda bu yıl da yok yok!

Türkiye’nin en büyük ve güvenilir anne bebek çocuk markaları, en yeni ürünleri ve hizmetlerini İBS’de tanıtacak, birbirinden cazip indirimler, hediye çekleri ile ailelerin bütçesine katkıda bulunacak.

Büyük markalar İBS’de uzman isimlerle birlikte ailelerin sorularını dinleyecek, birlikte çözümler üretecekler.

İBS hediye yağmuru herkesin yüzünü güldürecek

Katılımcıları, şovları, etkinlik ve birbirinden değerli hediyeleriyle tam bir Aile Festivali olan İBS, 14 Aralık 2014 tarihine kadar hem internet üzerinden düzenleyeceği yarışmalarla, hem de fuar alanında gerçekleştireceği yarışmalarla takipçi ve ziyaretçilerine binlerce TL değerinde hediye dağıtacak.

Büyük ve küçük ev aletlerinden oto koltuklarına, pusetlerden çocuk odalarına, oyuncaklardan birbirinden şık kıyafetlere kadar bir çok hediyeye ulaşmak İBS ile çok kolay.

14 Aralık 2014’e kadar “www.ibsfuar.com” sitesini takip eden aileler hem fuardan önce hem de fuarda hediyeleri kazanma şansını yakalayacaklar.

Teknolojik Anneler Fuarda!

12 Aralık Cuma ve 13 Aralık Cumartesi 12:00- 14:00 saatleri arasında Teknolojik Anneler olarak biz de fuarda olacağız! Takipçilerimizle birlikte standları gezeceğiz, röportajlar, söyleşiler yapacağız. Bol bol fotoğraf çekeceğiz! Instagram hesabımızı takip edenler davetiye kazanıyor!

ibs fuar açılış

 Fuarın Happy Nest’te gerçekleşen açılış kokteylinden bir kare

Fuar alanında kurulan sahnelerde gün boyu sınırsız eğlence olacak. Çocuklar bu özel alanlarda, çizgi film kahramanları ile şarkı söyleyecek, dans edecek, yarışacak ve fotoğraf çektirecekler.

İBS’nin üçüncü buluşmasının dev sürprizi için son söz Genel Müdür Seçil Fida’da!

“Her buluşmada, ailelerimizin ve çocukların karşısına daha da güçlü, renkli, eğlenceli ve bilgili çıktık. Bu yılda öyle olacak. Geçen yıl bir ilki gerçekleştirdik ve Şirinler Müzikali’ni Türkiye’ye getirdik; üç gün boyunca 12 ücretsiz gösterim yaptık. Onbinlerce aile ve çocuk izledi Şirinler Müzikali’ni. Bu yılın sürprizi de en az Şirinler Müzikali kadar ilgi görecek. Hazırlıkları hızla devam eden fuarın tüm süpriz ve programlarını açıklamak için geri saymaya başladık. Kazanmak ve eğlenmek için İbsfuar.com sitesini takipte kalın…”

One thought on “İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı 12-14 Aralık 2014

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.