teknolojik anneler

Online Aşçılık Okulu!

Online Aşçılık Okulu, Escoffier Online Türkiye’de 

Dünyanın en prestijli şefi Auguste Escoffier ismini devam ettirmek üzere kurulan Chicago merkezli Escoffier Online Aşçılık Okulu’nun yeni hedefi; Türk öğrenciler.

Triumph Higher Education tarafından kurulmuş olan Escoffier Online, ilk online aşçılık okulu olma özelliğini taşıyor. Online eğitim veren okul, mutfak sanatlarına merakı olan ve şef olmayı amaçlayan kişilere, geleneksel okulların aksine zamansal ve finansal zorluk yaratmadan, kapsamlı bir müfredatla aşçılık kural ve teknikleri eğitimi veriyor.

Escoffier Online Genel Müdür Yardımcısı Jeff Larson; verdikleri eğitimin en büyük farklılığının kalite, fiyat oranında olduğunu, buna bağlı olarak da dünyanın 20 farklı ülkesinden öğrencilerinin bulunduğunu ve Türkiye’nin de bu listeye girmesini istediklerini söylüyor. 

Eğitimi benzerlerinden ayıran özellikler ise; yüzde yüz online olması, hızlandırılmış program, canlı şef web seminerleri, şefler tarafından özel olarak hazırlanmış ders programı, 24 saat online mentor şefle iletişim kurabilme ayrıcalığı, 500’den fazla video’lu anlatım, e-kitaplar, online sınavlar, tarifler, kişiselleştirilmiş servis ve uygun fiyat.

One thought on “Online Aşçılık Okulu!

  • Merhabalar, Belcıka’da yasıyorum. Dersler ve ücret nasıl oluyor? Teşekkürler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.