Ebeveynlerin Yüzünü Güldüren Eğitim Kitapları: Vitamin

Özellikle ortaokul seviyesinde çocukların ders çalışması, akademik gelişimi, velilerin bu süreçlere katılımı epey büyük bir dert hâline geliyor. Çocukları yarış atına çevirmemek, stres ve baskı yaratmamak, öğrenmelerinin sorumluluğunu almalarını istemek bir kenarda dururken diğer yanda da “Ya zorlamadığımızda geleceğini olumsuz etkileyen bir sonuç çıkarsa, başarısız olursa”, “Tamam karışmayalım ama ya hiç çalışmazsa ve temeli sağlam olmazsa” gibi düşünceler bilhassa bizim gibi veliler için zihnimizin içinde kavga edip duruyor. 

Tam bu noktada, geçen sene Aze’nin devam ettiği okulun ders kitabı olarak Vitamin Kitapları’nı seçmesi, bizim işimizi inanılmaz kolaylaştırdı. 

Günlük hayat örnekleriyle konulara ısındıran, doğru sorularla keşfetmeye yönlendiren ve farklı disiplinler ile bağ kurarak bilgiyi derinlemesine öğrenmesini sağlayan yenilikçi bir eğitsel yaklaşımla ve güçlü bir eğitim kadrosuyla hazırlanan içerikler, öncelikle bizi ebeveyn olarak çok rahatlattı. Gerek sürükleyici ders kitapları gerek bilgisayar, tablet ve telefondan çalışma ortamları gerekse ilgi çekici videolarıyla Aze’yi o kadar içine çekip, bizim hiçbir uyarımıza gerek kalmadan kendi kendine, eğlenerek, merakla kalıcı öğrenmesini sağlayan bir hâl yarattı ki hemen Aze ile aynı kademede okuyan Bulut’a da alması için kitapları İpek’e önerdim. Sonra fark ettik ki Vitamin Kitapları’nı sadece kurumsal olarak satın almak mümkünmüş. Bu nedenle geçen sene çok üzüldük. Neyse ki bu sene bireysel olarak da satın almayı mümkün hâle getirmişler. Böyle olunca İpek de Bulut’la birlikte kitapları deneme fırsatı buldu ve tam bir yeni jenerasyon, dijital dünya çocuğu olan Bulut da karekodlarla gidilen ilgi çekici videolara, interaktif ortamlara, 3 boyutlu canlandırmalara, dijital anlatımlara heyecanla düşmüş oldu. İpek ile Serdar da aynı bizim gibi; görsel, işitsel ve dilsel öğrenme biçimlerine hitap eden, zengin ve çok boyutlu bir öğrenme ortamı sunan bu içerikler sayesinde rahat bir nefes aldılar.

Sizler de bizim gibi tek odağı sınav olmayan, çocukları çocukluklarından etmeyi asla istemeyen ama akademik öğrenmeyi ve çocukların önündeki süreçleri önemseyen ebeveynlerdenseniz, kavramsal öğrenmeyi destekleyen kurgusuyla kritik düşünme, problem çözme, model geliştirme, analiz etme gibi üst düzey beceriler kazanmalarını sağlayan Vitamin Kitapları ve Vitamin LGS ürünleriyle çocuklarınızı tanıştırmalısınız. Hem okul sınavlarında hem de yeni nesil soru çözme becerisi gerektiren LGS ve YKS gibi merkezî sınavlarda başarı kazanmalarını eğlenerek, keyifle ve kalıcı öğrenmeyle sağlayan bu setleri mutlaka denemelisiniz. 

Avantajlı üyelik için promosyon kodu

Bizi uzun süredir takip eden dostlarımız kullanmadığımız, memnun kalmadığımız hiçbir ürünü, mekânı, markayı önermediğimizi bilirler. Bizim Aze ile ikinci yılına girdiğimiz, Bulut’un bu sene kullanmaya başladığı ve çok memnun kaldığı bu setleri almak isteyen dostlarımız, 

bize özel hazırlanan şu kodu kullanarak 120 TL’lik bir indirim de kazanmış olacaksınız: VTMN21tekno

promosyon kodu

Vitamin Eğitim sitesine girin https://www.vitaminegitim.com/ortaokul/vitamin-kitap.jsp

Görselde gördüğünüz yere VTMN21tekno kodunu yazın, ve indirimli kitaplarınızı alın! Tecrübelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.