n11.com’da 50 TL’ye varan n11 bonus fırsatını kaçırmayın!

Seveni, kullananı, bedavası en bol, harcadıkça bonus kazandıran, bonus kazandıkça bedava alışveriş yaptıran Bonus birçok kampanyası ile kullanıcılarına avantajlar sunmaya ve ayrıcalıklar sağlamaya devam ediyor. Siz de Bonus’un devam eden kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız sadece bonus sahibi olmanız ve kampanyaları takip etmeniz yeterli.

Bonus’un 15 Ekim 2015 tarihine kadar devam eden ve ilginizi çekebilecek kampanyalarından biri n11.com bonus kampanyası. Bu sayede www.n11.com’da tek  seferde yapılan, tek ödeme ve taksitli; 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL n11 bonus, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL n11 bonus kazanma kampanyası.

Kampanya banka müşterisi bazında olmakla birlikte bu kampanya şartları dahilinde her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabiliyor ve en fazla 50 TL n11 bonus kazanabiliyor. Ödül yüklemesi için ilk harcama dikkate alınıyor. Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmiyor.

50 TL’ye varan n11 bonus kampanyasına Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus American Express, Bonus Sanal kartlar, Bonus Business ve Easy kartlar dahil olabiliyor. Igaranti, Altın bonus, diğer banka Bonus kartları, bonus kullanımları, Paracard, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar ve vadeli taksit ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmiyor.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartların kampanyaya katılabilmesi için, kredi kartına kayıtlı olan cep telefonundan, EVET N11 yazıp, bir boşluk bırakıp, kartlarının son 6 hanesiyle birlikte 3340’a sms göndermeleri gerekiyor. Sms sisteme ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınıyor.

Bonus-N11

n11 bonus puanlar 21-29 EKİM 2015 tarihleri arasında sadece n11.com’da yapılan alışverişlerde kullanılabilecek. Kullanılmayan n11 bonus puanlar 30 Ekim 2015 tarihinde geri alınacak. İade ve iptal işlemlerinde ödül yüklemesi yapılmayacak.

Bonus’un sağladığı kolaylıklar ve avantajlar sadece bu kampanya ile bitmiyor. Bonus’un size özel sunduğu çözüm ile kredi kartı işlem taksitlendirme fırsatından faydalanabiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde peşin ödemek zorunda kaldığınız,  keşke taksitle ödeyebilseydim dediğiniz peşin alışverişlerinizi hemen taksitlendirebiliyor ve çok daha uzun sürede ödeyebiliyorsunuz. Bunun için işlem anında size SMS geldiyse SMS ile hemen başvurabiliyor ya da işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti Şubeleri’nden başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

Bonus’un devam eden kampanyaları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiye

Bonus.com.tr adresinden ulaşılabilirsiniz.

One thought on “n11.com’da 50 TL’ye varan n11 bonus fırsatını kaçırmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.