Netatmo cepten ulaşılabilen hava istasyonu

Netatmo hava istasyonu, evinize kurabileceğiniz kişiye özel bir hava istasyonu. iOS ve android uyumlu cihaz, yalnızca genel hava durumu ölçümlemesini değil, yaşadığınız çevre, eviniz, çocuğunuzun odası, vb. için yapıyor

Netatmo cepten ulaşılabilen hava istasyonu

netatmo hava istasyonu

Eviniz ve çevrenizdeki havanın kalitesini dilediğiniz zaman ölçümleyerek kendinize, çocuklarınıza ve ailenize daha sağlıklı bir yaşam sağlayabilirsiniz. Türkiye’ye yeni giriş yapan Netatmo Weather Station cihazı, havadaki karbondioksit ve nem oranlarını ölçerek size önlem alma; dışarıdaki havayı her zaman ve hemen her yerden takip ederek kendinizin ve çocuklarınızın aktivitelerini hava durumuna göre düzenleyebilme fırsatı tanıyor.

Netatmo Weather Station (Şehir Hava İstasyonu) ile hem içeride hem de dışarıdaki hava kalitesini gözlemleyerek günlük aktivitelerinizi planlayabilirsiniz. iOS ve Android yazılımlı cihazlarınızla uyumlu çalışan, kolay kurulumlu Weather Station evinizdeki CO2 konsantrasyonunu ölçerek içeride hapsedilen havayı değerlendirir. Örneğin,  CO2 aşırı düzeye ulaştığındataşınabilir cihazına gelen uyarı ile evinizi havalandırmak üzere harekete geçebilirsiniz. Dışarıda kullanılan modülü ise çevredeki hava kalitesini ölçerek kullanıcılara çocuklarla oynama, koşuya çıkma, işe yürüyerek veya arabayla gitme gibi dış ortamdaki fiziksel aktiviteler için en uygun zaman dilimlerinideğerlendirme olanağı sağlar.

 Netatmo Weather Station ile;

  • Hava durumu ve hava kalitesini hem içeride hem dışarıda takip edebilir
  • Gerçek zamanlı hava kalitesi uyarıları alabilir
  • Bulunduğu ortamdaki ses kirliliği ve basınç değerlerini ölçebilir
  • İstasyonunuzun ölçümlerine her yerde ve her zaman erişebilir
  • Elde ettiğiniz bilgileri arkadaşlarınızla, ailenizle ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Ürünü satın aldıktan sonra Netatmo uygulaması AppStore’dan ve SamsungStore’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Türkiye satış fiyatı 449,90 TL’dir.

Cihazın tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.