Kumaştan aktivite kitabı

Üreten kadınlar“da bugün iki kız kardeşin el emeği bez kitaplar var. Bu bez kitapları Pinterest gibi sitelerde görüyor, ne kadar emek istediğine hayret ediyorduk. Kalimarta ‘kumaştan aktivite kitabı’nın hikayesini kendilerine sorduk

bez-kitapKalimarta Bez Kitaplar

Üniversite mezunun iki kardeş, Zeynep Tural ve Gizem Erçoklu . Küçük kardeş Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu, abla Başken Üniversitesi Turizm mezunu. Zeynep Hanım aktif çalışmaya devam ederken, Gizem Hanım 2. çocuktan sonra iş hayatına ara vermiş.

“Biz iki kız kardeş kendi çocuklarımız için kumaştan aktivite kitabı yapmaya başladık. Çocuklar o kadar çok sevdiki diğer çocuklarda sever diye düşünerek bu üretimlerimizi çoğaltmaya karar verdik. Ancak bu işte çok yeniyiz ve heyecanlıyız.

Kumaştan aktivite kitabı

Ürettiğimiz ürün çocukların gelişimlerini de destekleyecek bir aktivite kitabı… Bunun için çocuk psikoloğu arkadaşımızdan da destek alarak aktivelerimizi oluşturuyoruz. Anneler de aktivite seçeneklerine bakıp kendi çocukları için aktivite kitabı yaratabiliyorlar..”

Bu şirin kitapları Instagram’da takip etmek için buraya tıklayın.

kumastan-kitap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.