Ofis Platin kitap kaplama makinası

Kitap kaplamaya son!

Ofis Platin kitap kaplama makinası
Ofis Platin kitap kaplama makinası

Bu da oldu Sevgili Veliler! Okula hazırlık aşamasında evlerde yaşanan ‘kitap kaplama’  krizini, artık geliştirilen bir alet yapıyor. Anlaşılan bugünlerde kitap kaplama makinası ile bir çok kitapçı, kırtasiye ve alışveriş merkezinde karşılaşacağız.

Geçtiğimiz yıl ülkemizi kitap kaplama makinesiyle tanıştıran Ofis Platin, şuanda Türkiye’nin 40’a yakın şehrinde verdiği bu hizmetini ülkemizin tamamına yaymayı planlıyor. Tüm velileri kitap ve defter kaplama zahmetinden kurtaran kitap kaplama teknolojisi hayata geçirildiği dönemde büyük beğeni toplamıştı.

Ofis Platin, İtalyan Colibri Spa şirketinin yetkili Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Şirket ortaklarıSüleyman Sarı ve Cenk Sözügüzel, Colibri şirketinin tek işinin kitap kaplama makinesi ve kaplarını üretmek olduğunu, 83 mikron kalınlığında ve hiçbir kanserojen madde içermeyen bu kitap kaplarının dünyanın yaklaşık 20 ülkesine İtalya’dan ihraç edildiğini belirtti.

Veliler bu ilginç ve verimli hizmetin nasıl verildiğini görmek ve kendilerine en yakın kitap kaplama noktasının bilgisini almak üzere www.kitapkaplama.com adresini ziyaret edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.