HP ile okula dönüş

Öğrencilik HP Ink Advantage serisi ile daha kolay!

Bir okul yılı daha başlarken HP, çocuğunuzun yaratıcı tasarımlarını, ödevlerini, ders notlarını, zaman çizelgelerini ve fotoğraflarını evde basabilmesi için Ink Advantage serisi yazıcılarını sunuyor. Düşük maliyetli mürekkepler sayesinde aynı maliyete 2 kata kadar daha fazla sayfa yazdırabiliyorsunuz.

Mobil yazdırma seçeneklerini kullanarak profesyonel kalitede fotoğraflar, çift taraflı belgeleri dilediğiniz yerden kolaylıkla yazdırabilen HP Ink Advantage serisi yazıcılar maliyet endişesini ortadan kaldırıyor.

Aynı maliyete iki kat fazla baskı

hp_ink_advantage_kid_4HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One kolay yazdırma, tarama ve kopyalama için sezgisel diğer yazıcılara kıyasla daha düşük fiyata daha fazla baskı yapabiliyor. Web sayfalarını yazdırmak, fotoğraf taramak, yazışma kopyalamak gibi işleri hızlıca yaparken el ilanları, broşürler, sunumlar ve pazarlama malzemelerini çok kısa sürelerde oluşturabiliyorsunuz.

 HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One tavsiye edilen satış fiyatı 119 TL (KDV dahil)

 HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One yazıcı ile daha düşük fiyata daha profesyonel kalitede baskı elde ediyor, maliyetleri arttırmadan iki kata kadar daha fazla sayfa  basabiliyor. Laboratuvar kalitesinde kenarlıklı veya kenarlıksız fotoğraflar ile keskin grafikler ve net siyah metinler oluşturabiliyor, yaratıcılığın zirvesinde hissedilmesi sağlanıyor. HP Ink  Advantage mürekkepleri ile üstün sonuçlar son derece uygun maliyetlerle elde edebiliyor.

HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One tavsiye edilen satış fiyatı 250 TL(KDV dahil)

*basın bülteninden derlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.