Munich: Kids seats are a heavy hand luggage; Photo: Thomas Alboth

Kiralık bebek arabası, oto koltuğu hizmeti!

Munich: Kids seats are a heavy hand luggage; Photo: Thomas Alboth

Bebekle, çocukla seyahat etmenin zorluğu, beraberimizde taşımak zorunda olduğumuz tonla araç gereçten kaynaklanmaz mı en çok! Katlansa bile küçülemeyen pusetler, modüler olsa bile hiç bir yere sığmayan mama sandalyeleri, araba kiralanıyorsa bir türlü bulunamayan bulanamayan oto koltukları! Umut Gürkan tarafından kurulan Tiny Miny , bebekleri ile seyahat eden ailelerin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Bebeğinizle Seyahat Etmenin En Kolay Yolu

Bebekle seyahat sırasında taşıması zor olan bebek arabası, ana kucağı, bebek oto koltuğu, mama sandalyesi ve park yatak gibi ürünlerin kiralanması hizmetini veren Tiny Miny’yi kullanmak çok kolay.

 

 

Tıpkı inilen havalimanında araç kiralıyor gibi, seyahat edecek olan bebekli yolcu, www.tinyminy.com internet sitesi üzerinden, ineceği havalimanını ve saati seçerek, o gün o havalimanında, müsait olan bebek ürünlerini ve tüm özelliklerini görüyor. İstediği ürün veya ürünleri seçerek rezervasyonunu tamamlıyor. Yolcu havalimanına indiğinde, Tiny Miny’nin TAV İşletme Hizmetleri ile yaptığı anlaşmaya istinaden, TAV “primeclass” özel hizmet ayrıcalığıyla körük çıkışında karşılanarak, kiraladığı ürünler kendisine teslim ediliyor.

Seyahat süresince kullanılan bebek ürünleri seyahat sonrası, uçağa binerken, yine TAV “primeclass” personeli tarafından iade alınıyor. İade alınan ürünler, buharla ve organik temizleme malzemeleri ile temizlenip yeni siparişe hazır hale getiriliyor.

Tiny Miny hizmetini alabileceğiniz havaalanları;

  • İstanbul – Atatürk Havalimanı,
  • Ankara – Esenboğa Havalimanı,
  • İzmir –Adnan Menderes Havalimanı
  • Bodrum-Milas Havalimanı

 

Şu anda Türkiye’nin büyük havalanlarında hizmet veren Tiny Miny, Türkiye ve yurtdışındaki diğer havalimanlarında da hizmet vermek için çalışmalarına devam ediyor, ailelerin seyahati sırasında ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri sisteme dahil etmeyi hedefliyor.

Teknolojik Annelere özel Tiny Miny avantajı

Tiny Miny, Teknolojik Annelere özel bir avantaj sağlıyor ve bugünden itibaren geçerli olan %20 indirim, arzu ederseniz sizlere sağlanmış durumda. Yapmanız gereken, rezervasyon sırasında ödeme sayfasındayken kupon kodunu ilgili kutucuğa yazmanız. TEKNOANNE20 koduyla 30.09.2017 tarihine kadar %20 avantaj sahibi olabilirsiniz. İyi yolculuklar!

http://tinyminy.com/

Tiny Miny Facebook sayfası

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.