Yeni alışveriş asistanı Jarrt

ja

İlk ve tek Türk indirim kupon eklentisi Jarrt alışveriş için yeni asistanınız olacak

Online basın odası ve şirket haberleri sitesi Kurumsalhaberler.com’da yer alan habere göre indirim kuponu aramak kolaylaşacak..

İnternet üzerinden alışveriş arttıkça, kullanıcı için bu süreci kolaylaştırmaya yönelik uygulamalar da artıyor. Alanındaki tek Türk girişimi olan Jarrt, kullanıcıya alışveriş esnasında otomatik olarak ilgili kuponları sunan bir Google Chrome eklentisi. Bu sayede internette indirim kodu ve kupon aramaya da gerek kalmıyor. Kurması basit, kullanması daha da basit. Sonuç: Kupon aramak için zaman kaybetmeden, hızlı ve pratik bir alışveriş deneyimi.

Jarrt’ın çıkış noktası, kullanıcılarının “alışveriş asistanı” olmak. Kullanıcıların internet ortamındaki alışverişlerinde aradıkları indirim fırsatlarına daha güvenli, hızlı ve daha kolay bir şekilde ulaşmaları hedefleniyor. Herhangi bir üyelik gerektirmeyen Jarrt’ı, jarrt.com üzerinden uzantı olarak eklemeniz, ardından karşınıza çıkacak olan kuponlara göz atmanız yeterli. 1 Ekim 2016 itibariyle kullanıma açılan Jarrt, basit kurulum ve kullanım özellikleri sayesinde, kısa test sürecinde 800’ü aktif olmak üzere 1200 kullanıcıya ulaşmış durumda.

Hızlı: Alışveriş Anında Bildirim

Jarrt’ın en büyük avantajlarından biri, alışveriş anında bildirim sağlaması. Kullanıcı, Jarrt ile hiçbir yere üye olmadan, site site dolaşıp indirim kodu ve kuponu aramadan, özel indirimlerden alışveriş anında haberdar oluyor. Böylece seçtiği ürün için de en uygun fiyattan yararlanabiliyor.

Pratik: Kupon Puanlama

Zamanı geçmiş ya da geçersiz indirim kuponları, kullanıcının puanlamasına göre sıralanıyor. Böylece geçersiz kuponlar geride kalarak, seçilenler öne çıkıyor.

Fırsatlarla Dolu: Otomatik Kupon Entegrasyonu

Popüler alışveriş sitelerinde, kuponları otomatik kullanma imkanı Jarrt’ta. Listelenen kuponlar arasından kullanıcı için en avantajlı olan, otomatik olarak seçiliyor.

Kolay Kullanım: Üyelik Yok, Boşluk Doldurmakla Zaman Kaybetmek Yok! Jarrt, üyelik gerektirmeden, alışveriş sitelerine girildiğinde devreye giren bir eklenti. Böylece zamanı ve kişisel bilgileri kullanıcıya kalıyor.

Jarrt.Com’un Arkasındaki Ekip: Adriva

Türkiye’nin alanındaki ilk uygulaması olan Jarrt, 2010 yılından beri yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren firmalara yazılım danışmanlığı ile ürün geliştirme hizmetleri sunan ADRIVA’nın bir ürünü. ADRIVA’nın çalışmaları arasında 80 ülkede kullanılan ödeme sistemleri, turizm alanında rezervasyon sistemleri, Zargan’ın geliştirme işlemleri ve Tübitak destekli projeler yer alıyor.

ADRIVA’nın kurucularından Berk Kocaoğlu, University of Missouri Rolla’da ‘Computer Science’ bölümünde okuduktan sonra, Bilginç’te yazılım müdürü olarak çalıştı ve birçok firmaya danışmanlık hizmeti verdi. Jarrt ekibinden Murat Karatutlu da Tübitak ve Microsoft’ta görev aldıktan sonra ADRIVA’ya katıldı.

Kocaoğlu ve Karatutlu, Jarrt ile e-ticaret ekosistemine hızlı bir giriş yaptıklarını belirtiyorlar. Hedeflerinin, Türkiye’nin en tercih edilen online alışveriş asistanı olmak ve kullanıcılar için en güvenilir iletişim platformu haline gelmek olduğunu da sözlerine ekliyorlar.

Yeni Özellikler Yolda: “Fiyat Alarmı”

Ar-Ge çalışmalarının devam edeceğini söyleyen Kocaoğlu ve Karatutlu, hali hazırdaki ve potansiyel Jarrt kullanıcılarına güzel haberi veriyorlar: Önümüzdeki günlerde, kullanıcının seçtiği ürünün fiyatını takip etme ve indirim girdiğinde kullanıcıyı bilgilendirme gibi birçok yeni özellik de yolda.

Jarrt, Türkiye’nin alanındaki ilk uygulaması olarak; kısa zamanda daha çok aktif kullanıcı çekmeyi ve kullanıcısının karşısına yepyeni özelliklerle çıkmayı amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.