Jabra Sport Wireless+ Kulaklık Türkiye’de

Mobil ürünler pazarında, hands-free (eller serbest) ürünler dendiğinde akla ilk gelen lider marka Jabra artık Türkiye’de! 

Jabra profesyonel sporcuların tavsiyelerini göz önüne alarak, antrelmanlar sırasında sporculara üstin hareket özgürlüğü sağlayan özrl bir kulaklık tasarladı. Teknolojik Anneler olarak bizim de deneyimlediğimiz kulaklık, kulağa kolaylıkla kilitleniyor ve Jabra Sport Wireless+ gerçekten müthiş performans gösteriyor. Birinci sınıf kablosuz sinyali ve Bluethooth teknolojisi ile hareket halindeyken bile net bir ses ve sınır tanımayan kablosuz özgürlük sağlıyor.

kablosuz spor kulaklık Craig Alexander Jabra Sport Wireless

Spor yaparken güçlü basıyla ve FM radyosuyla müzik dinleyip tek bir dokunuşla arama yapma imkânı sunan kulaklık, aynı zamanda kulağa kolaylıkla kilitlenebilme özelliği sayesinde kulaklığın kaymasına ve düşmesine engel oluyor. En ağır idman ve hava koşullarına dayanıklı yapısıyla dikkat çeken Jabra Sport Wireless+, ter geçirmiyor ve yağmura, darbelere ve toza karşı ABD ordusunun standartlarında koruma sağlıyor. Testler sırasında 1.5 metreden atılan, 5000 kez bükülen ve 3 kg’lık bir kuvvetle boyun kablosu çekilen kulaklık, herhangi bir zarar görmeden çalışmaya devam ediyor.

Jabra Sport Wireless+, dünyanın en iyi atletleri tarafından belirlenen standartları karşılamak üzere tasarlanan ve Jabra’nın spor kategorisindeki en yeni ürünlerinden biri. Aynı zamanda beş kez Ironman Dünya Şampiyonu olan Craig “Crowie” Alexander’ın da tavsiyesi. Tüm zamanların 10 Büyük Erkek Iron Mesafe Tri-atletlerinden biri olarak dünya çapında ün salan Craig Alexander, “Jabra Sport ürünlerini kalitesi, rahatlığı ve dış ortam şartlarına karşı üstün dayanıklılığı nedeniyle tercih ediyorum. Benim için en önemli şey, ekipmanımın da benim kadar sıkı çalışması ve zor şartlara ayak uydurabilmesi. Bu nedenle benim için her şey performansta bitiyor” diyor.

Jabra Sport Wireless+ kablosuz kulaklığın tavsiye edilen perakende satış fiyatı 389.90 TL (KDV dâhil).

Jabra’nın web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.