gingers bazaar sinem gezer, giydir anne

Ecco ile Mutlu Anneler

Ecco Türkiye ile blogger anneler #ECCOmutluanneler etkinliğinde Ecco Türkiye ile blogger anneler #ECCOmutluanneler etkinliğinde

Ecco, dünyanın en büyük 2. ayakkabı üreticisi. Anneler Günü’nü bahane ettik ve Marka Müdürü Deniz Necati Erda Bey’in ev sahipliğinde Ecco Özdilek Park Mağazasında bir workshop’a katıldık.

Ecco ile annelerin ayakları hiç yorulmasın!

İskandinav tasarımı Ecco ayakkabıları ilk  bakışta sadelikleri ile dikkatinizi çekiyor. Bu sezonun renk skalasının pastel tonları olduğunu öğrendik; sade ve pastel pembeler, soft maviler, nubuk babetler o kadar şık duruyordu ki raflarda, insanın hepsini deneyesi geliyor. Biz tüm katılımcılar blogger anneler olunca, ayakkabıları evirdik, çevirdik, büktük, tabanlarını söktük taktık, denedik. Gerçekten hem çok şık ama bundan öte, çok rahat ayakkabılar. Yani ayağınızda var mı yok mu belli değil, o derece rahat tasarımlar.soran-anne

‘Rahatlık’ en öne çıktığımız konu diyor Deniz Bey. Sadece ayakkabı değil, kemer, çanta, tamamlayıcı aksesuarlar gibi ürünleri de var. Hepsinin ortak özelliği ‘işlevsellik’. Dışardan tek parça gördüğünüz sade bir portföy, içini açtığınızda en ince ayrıntısına kadar hesaplanmış bir sürü gözle dolu mesela.

Bakım için yine Ecco marka bakım ürünleri var. İster çantalarınız (markasın önemli değil) ister ayakkabılarınız, hatta spor ayakkabılarınız için kullanabileceğiniz çeşit çeşit ürünler var. Hepsi kullandığınız ürünün ömrünü uzatacak, derisinin yıpranmasını, hijyenin korunmasını sağlayacak yönde geliştirilmiş.

Biz bir deri çanta atölyesi de yaptık, yaparken çok eğlendik. Videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz. Fotoğraflarımızın tamamı ise Facebook albümümüzde.

Tüm dünyada 21 milyondan fazla kişinin tercih ettiği Ecco yetişkin ve çocuk ayakkabıları için buraya, Ecco Türkiye Instagram hesabı için buraya tıklayabilirsiniz.

ecco-leather-workshop

 

 

 

One thought on “Ecco ile Mutlu Anneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.