instagrama bilgisayardan fotoğraf atmak

Instagram’a masa üstünden görsel yüklenir mi?

Evet bunu yapabilirsiniz, üstelik hiç bir uygulama kullanmadan, aracı program yüklemeden! İnstagrama bilgisayardan fotoğraf atmak nasıl oluyor, aşağıda ekran görüntüleriyle anlatıyoruz.

Gelin birlikte 5 basit adımla yapalım.

1-) Öncelikle web’den https://www.instagram.com/ adresini açın. Ve hesabınıza LOG-IN (Giriş) yapın. Kullanıcı adı ve şifrenizi yazın, onaylayın.

instagramda_1

2-) Sayfanız açıldı. Sayfanın herhangi bir yerinde fareyi sağ tıklayın. Açılan menüde en altta İNCELE’yi bulun ve tıklayın.

instagramda_2

3-) Sayfanın altında açılan menüde, üstte solda (kırmızı okla işaretli yerdeki) telefon/tablet ikonuna tıklayın. Buna tıklayarak bilgisayarınızın ekranındaki görüntü, mobil cihaz olarak gibi görünecek.

instagramda_3

4-) Sayfayı YENİLE’yin. Üstte adres barın hemen solundaki ‘Bu sayfayı yenile’ yazan tuşa veya klavyede F5’e basın. Sayfa yenilendiğinde artık mobil ekrandaki gibi kamera veya + tuşunu görüyor olmalısınız.

instagramda_4

5-) Yeni görsel veya video eklemek için + (veya kamera) ikonuna tıklayın. Bilgisayarınızdan görsel seçin ve yükleyin. Diğer adımlar mobil uygulamada olduğu gibidir.

Benzer paylaşımlar ve pratik çözümler için bizi de takip etmeyi unutmayın :) https://www.instagram.com/teknolojikanneler/

3 thoughts on “instagrama bilgisayardan fotoğraf atmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.