Instagram’a masa üstünden görsel yüklenir mi?

Evet bunu yapabilirsiniz, üstelik hiç bir uygulama kullanmadan, aracı program yüklemeden! İnstagrama bilgisayardan fotoğraf atmak nasıl oluyor, aşağıda ekran görüntüleriyle anlatıyoruz.

Gelin birlikte 5 basit adımla yapalım.

1-) Öncelikle web’den https://www.instagram.com/ adresini açın. Ve hesabınıza LOG-IN (Giriş) yapın. Kullanıcı adı ve şifrenizi yazın, onaylayın.

instagramda_1

2-) Sayfanız açıldı. Sayfanın herhangi bir yerinde fareyi sağ tıklayın. Açılan menüde en altta İNCELE’yi bulun ve tıklayın.

instagramda_2

3-) Sayfanın altında açılan menüde, üstte solda (kırmızı okla işaretli yerdeki) telefon/tablet ikonuna tıklayın. Buna tıklayarak bilgisayarınızın ekranındaki görüntü, mobil cihaz olarak gibi görünecek.

instagramda_3

4-) Sayfayı YENİLE’yin. Üstte adres barın hemen solundaki ‘Bu sayfayı yenile’ yazan tuşa veya klavyede F5’e basın. Sayfa yenilendiğinde artık mobil ekrandaki gibi kamera veya + tuşunu görüyor olmalısınız.

instagramda_4

5-) Yeni görsel veya video eklemek için + (veya kamera) ikonuna tıklayın. Bilgisayarınızdan görsel seçin ve yükleyin. Diğer adımlar mobil uygulamada olduğu gibidir.

Benzer paylaşımlar ve pratik çözümler için bizi de takip etmeyi unutmayın :) https://www.instagram.com/teknolojikanneler/