Facebook Hazır Şablon

Facebook’ta Hazır Şablon

Facebook’a hazır şablonlar geldi. Facebook’ta şablon oluşturmak çok kolay. Facebook gönderinizi hızlı bir şekilde oluşturun.

Birçok sosyal medya platformu gibi Facebook’ta da işletme hesapları ile oldukça sık karşılaşılıyor. Özellikle birçok küçük işletme hesabı, işletmelerini büyütmek, daha tanınır hale getirmek, daha çok kitleye ulaşabilmek için sosyal medyayı kullanıyor.

Eğer siz de bir küçük işletme yönetiyorsanız ve/veya kendi ürünlerinizi Instagram üzerinde müşterileriniz ile paylaşıyor ancak o profesyonel görünümlü postlardan hazırlamakta güçlük çekiyorsanız! Facebook uygulamasına gelen yeni hazır şablonlar ile dakikalar içerisinde pratik, dikkat çekici, akılda kalıcı gönderiler oluşturup takipçileriniz ile paylaşmanız mümkün.

İşletmeler için düzenli gönderi paylaşmak, gönderinin akılda kalıcı, anlaşılır, dikkat çekici olması oldukça önemli. Tabii ki işletmeler için bu tarz ince çalışılmış gönderiler oluşturmak önemli bir zaman istiyor. Ya da gönderi oluşturmak için bu tarz düzenleme programları satın almak gerekiyor. İşte tam da bu noktada Facebook hazır şablonlar yaparak işletmeler için ücretsiz olarak bu işi biraz kolaylaştırmak adına adım atmış.

Çeşitli kategorilerde bulunan birçok hazır şablon ile Facebook’ta gönderi oluşturmak artık çok daha kolay. 

Facebook’a gelen şablon kategorileri;

–          Genel Kategori

–          Yiyecek ve İçecek Kategorisi

–          Perakende Kategorisi

–          Sağlık ve Güzellik Kategorisi

–          Ev Hizmetleri Kategorisi

Bu kategorilerden işletmenize uygun olanı seçerek, kendiniz, kimseye ihtiyaç duymadan kendi sosyal medya postlarınızı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz görselleri kaydedip farklı platformlarda da kullanabilirsiniz! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.