Elektronik alışveriş kuponları

Vakitsizlik annelerin en  büyük sorunu! 24 saat bize adeta yetmiyor…  Teknolojik anneler olarak bu noktada imdadımıza internetten alışveriş yetişiyor. Peki internetten alışveriş yaparken indirim kuponları kullanabileceğinizi, çok daha avantajlı alışverişler yapıp tasarruf sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?  Gelin, elektronik alışveriş kuponları ne işe yarar, nasıl kullanılır, birlikte keşfedelim.

elektronik-alışveriş-kuponlarıİnternette kuponlu alışveriş

İnternette alışveriş yapmadan önce kupon sitelerine mutlaka göz gezdirin. İndirim kuponları size, aynı ürünü indirimli almanız için imkan sunarlar. Dünya üzerinde çok yaygın olan kuponlu alışveriş kullanımı, bizde yeni yeni alışkanlık ediniliyor. Oysa ki çok pratik ve çok avantajlılar. Hele ki internetten alışveriş yapma alışkanlığınız zaten varsa, mutlaka kupon işine de sıcak bakmanızı tavsiye ederiz.

Online mağazalar bilinçli müşterileri kendilerine çekmek amacıyla indirim kupon kodu veya promosyon kodu diye de bilinen indirim kodlarını müşterilerine sunuyor. Hiç bir ön koşulu bulunmayan alışverişlerde kupon dışında bir de’hediye çeki’ hizmeti bulunuyor. Örneğin; Teknosa hediye çeki kullandığınızda, Teknosa’da mağazasında o an için kampanyada olan ürünler üzerinde %40’a varan avantajlardan faydalanabiliyorsunuz. Diğer hallerde, size sağlanan avantajı, alışverişinizin son aşamasında ‘indirim kuponunuz var mı?’ kutucuğuna kodu yazarak elde etmiş oluyorsunuz. Hepsi bu kadar!

Elektronik alışveriş kuponu sağlayan sitelerde, sezon gözetmeksizin 365 gün indirim, indirim kuponu, promosyon kodu bulabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen markaları Boyner, Lidyana, Markafoni, Trenyol, YKM, MAC gibi sevilen markaların indirim ve indirim kuponlarını bulabilir; giyim – aksesuar, elektronik, ofis malzemeleri, seyahat, tatil, otel, konaklama, bebek ve çocuk kategorilerinde %40’lara varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

İndirim kuponları nasıl kullanılır?

elektronik-indirim-kuponları

1- İlginizi çeken kuponu, ikona tıklayarak açın.

2- Açılan pencerede karşınıza çıkan indirim kodunu kopyalayın. (Kodun yanındaki KOPYALA tuşuna basmanız yeterli)

3- Kopyaladığınız kodu online mağazada ödeme yaparken ”kupon kodu”, ”indirim kodu” bölümüne YAPIŞTIRın.

Avantajlı alışverişin keyfine varın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.