Telefonda tablette mandala boyama

telefonda-mandala-boyamaGeçen yazın furyası ‘büyükler için’ boyama kitapları; mandala boyama, bu yıl da güncelliğini koruyor. Tatil çantalarından boya kalemleri ve mandala kitapları eksik olmuyor. Çiçeklisi, böceklisi, büyük boyu, cep boyu derken yanımızda ne taşıyacağımızı şaşırır olduk! Gelin bu kez tablet ve telefon için hazırlanmış, keyifle vakit geçirebileceğiniz mandala boyama uygulamalarına bakalım.

Telefon için mandala boyama uygulamaları

Piyasada çok hem de çok çeşitli mandala boyama aplikasyonları bulabilirsiniz. Biz burada size denediğimiz ve farklı özellikleri ile öne çıkan uygulamalardan örnek vereceğiz. Telefonda tablette mandala uygulamasının avantajı ne derseniz, elbette ‘pratiklik’ diye yanıtlayabiliriz. Kalemin yerini asla tutmaz ama bu uygulamalarla boyama da inanın, en az el ile boyamak kadar eğlenceli.

Bu uygulamalara ister meditasyon deyin, ister zaman öldürme, her türlü rahatlatıcı ve dinlendirici bir yanı olduğu kesin!

Tüm mandala uygulamalarda kullanım neredeyse aynı;

  • Boyama için hoşunuza giden Mandala şablonunu seçin.
  • İstediğiniz renk paletini kullanın.
  • İster ekran kalemi ister parmağınızı kullanarak, boşluklara dokunarak için Mandalanızı renklendirin.
  • Detaylar için zoom yaparak yakınlaştırabilirsiniz.
  • Boyamanızı tek tuşla sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, telefonunuza kopyasını kaydedebilirsiniz.

 Mandalas Coloring Pages

mandala-boyama1 milyon indirme ile en çok tercih edilen boyama uygulamalarının başında geliyor Mandala Coloring. Dinlendirici fon müziği seçeneği, diğer uygulamalardan farkı. Ayrıca hareketlerinizi sınırsız kez geri alabilirsiniz. Yani, sonuçtan menun değilseniz panik yok, seçenek çok!

Android için bu linkten indirebilirsiniz.

Mandala Coloring Book

Mandala sanal boyama kitabı, gerçek boyama deneyimini taklit ediyor adeta. Yalnızca klasik mandala şekilleri değil, Mandala Alfabesi, Mandala Sanat, Mandala Flowers, İlköğretim Mandala, Kıdemli Mandala dahil olmak üzere zengin desenler içeriyor.

Android için bu linkten indirebilirsiniz.

Mandala Boyama

Yakın tarihte yenilenen oyuna yepyeni kalem /boyama teknikleri eklendi. Ekranı büyüterek ve ekran kalemi kullanarak renklendirdiğinizde ortaya harikalar çıkıyor. 100’ü aşkın model içeren uygulama Türkçe destekli

Android için bu linkten, iOS için bu linkten indirebilirsiniz.

Adult Coloring

Tamamı ücretsiz, iPad için çok uygun mandala modelleri, zen paletleri.. Çiçekler,hayvanlar, oryantal desenler.

iOS için buradan indirebilirsiniz.

Free Coloring Book For Adults

Tamamen ücretsiz, diğer örneklere göre daha detaylı (zor da diyebiliriz!) modeller ve teknikler için. Android uyumlu uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Sizler de memnun kaldığınız mandala uygulamalarını aşağıya yorum olarak bırakın, inceleyelim! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.