Dünya Emzirme Haftası’na özel ürünler unnado.com’da!

Bebek sağlığı için çok önemli olan emzirmeyi hem anneler hem de bebekler için daha kolaylaştıracak ürünler, çok avantajlı bir kampanyayla unnado.com’da! Yaklaşık 15 markanın yer aldığı “Emzirme Kampanyası”nda 160’ı aşkın ürün bulunuyor.

Türkiye’nin ilk anne, baba ve çocuk alışveriş kulübü unnado.com, içinde bulunduğumuz Emzirme Haftası için çok özel bir kampanyaya imza atıyor. Emzirmeyi hem anneler hem de bebekler için daha kolay ve güvenli kılan, 15 markaya ait yaklaşık 160 ürünün yüzde 80’e varan indirimlerle yer aldığı kampanya, 5 Ekim’e kadar devam edecek.

 Dünya Emzirme Haftası dolayısıyla unnado.com’da gerçekleştirilen kampanyada emzirme tişörtlerinden emzirme yastığına, göğüs pompalarından biberonlara ve göğüs ucu bakım kremlerine kadar pek çok ürün bulunuyor. Bu ürünler, emziren annelerin zarafetinden ödün vermemesi için rahat olduğu kadar şık bir kullanım imkanı da sunuyor.

 Kampanyada yer alan ürünleri http://www.unnado.com/kampanyalar/detay/Njg5NQ–  adresinden daha yakından inceleyebilirsiniz. unnadó’nun diğer avantajlı kampanyaları hakkında bilgi almak için lütfen www.unnado.com adresini ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.