Dijital Topuklar ardından…

ayse_arman

Dijital Topuklar 2016 ardından…

Dijital mecralarda üretim yapan kadınları bir araya getirmeyi hedefleyen Dijital Topuklar Zirvesi , dün (1Kasım2016) gerçekleşti. Daha önce burada yazdığımız gibi “Dijital yerliler, dijital göçmenler” oturumunda yer aldığımız zirvenin, gelenekselleşerek her yıl yapılması planlanıyor.

#dijitaltopuklar2016

Farklı alanlarda paylaşımları ile öne çıkan bloggerlardan, Facebook, Twitter, GoDaddy gibi sosyal mecraların temsilcilerine; teknolojiyi üretimden pazarlamaya, reklamdan sosyal sorumluluğa kadar her alanda kullanan kadınlardan, sosyal medya fenomenlerine kadar çeşitlilikte, 24 konuşmacının yer aldığı bir zirve oldu Dijital Topuklar.

Zirvede konuşulanlara dair yazacağımız,söyleceğimiz çok şey var olsa da, sıcağı sıcağına güne ait kareleri paylaşmak istedik.

kulis

Oturum öncesi, kuliste daldan dala atlayan müthiş muhabbet esnasında!

dijital-topuklar

Ayşe Arman, Ali Koç, Derya Divrikli Gül, Özgür Bolat

ayse-arman

“Sahi sizin şarjınjz asla bitmez mi??!” dedi, üstelik baya dertli dertli sordu. Çok da gizli olmayan sırrımızı söyledik. “Aaa, bu fotoğrafı koyun, altına da Ayşe Arman’a taşınabilir şarjı biz öğrettik, yazarsınız.” dedi. Ha bir de röportaj istedi!
Anılarımızda yer edecek, etrafımızda üretken kadınların olduğu, çok dolu dolu ve verimli bir gündü. 

serdar-kuzuloglu

İnternet Ekipler Amiri Sevgili Serdar Kuzuloğlu, Dijital anneler ve Teknolojik anneler arasında :)

blogger-anneler

Gingers Bazaar, Başka Anne, Anne Fare Yakaladım, Vlogger Anne, Uykusuz Anneler, Blogcu Anne, Kunduck, Manyak Anne, Gezgin Mira, Püren Ödemiş, Emel Göral, Aysim Göral

dijitaltopuklar

Gönülden tebrikler ve alkışlar Dijital Topuklar’ı yapan Elif ve Peri‘ye

Fotoğrafların tamamı için tıklayın!

Fotoğraflar Teknolojik Anneler’e aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz 

2 thoughts on “Dijital Topuklar ardından…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.