WebzMind’dan Dijital Pazarlama İçin Entegre Çözümler

WebzMind’dan Dijital Pazarlama İçin Entegre Çözümler

Birbirinden farklı sektörlerden onlarca marka için SEO analizi, anahtar kelime analizi, sponsorlu içerik, Dijital PR, kampanya duyurusu Webzmind tarafından yapılıyor.

Müşteri portföyünde geniş bir marka çeşitliliğine sahip olan Webzmind; sektörinde öncü pek çok markaya içerik pazarlaması (content marketing), arama motoru optimizasyonu (SEO), Google AdWords kampanya yönetimi ve dijital pazarlama konularında hizmet veriyor.

WebzMind-Ofis

Webzmind; şirketler tarafından marka hedeflerine uygun bir şekilde hazırlanan video, metin ve resim içeriklerini her gün network’ündeki milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen popüler yayıncılarda, bloglar ve sosyal medya hesaplarında sponsorlu içerik yayını yaparak hedef kitlelerine ulaştırıyor. 3.000’den fazla blog ve haber sitesi ile çalışan ve bu sayıyı günden güne çoğaltan Webzmind, çalışma yaptığı sitelerin SEO uyumlu olmasına da özen gösteriyor. Böylece markalar, başarılı sonuçlar elde edebiliyor. Verdiği SEO hizmetlerinin içinde; Google arama konsolu kurulumu ve takibi, site içi SEO analizi, anahtar kelime analizi, içerik optimizasyonu, link inşası içeriği – SEO makalesi, link inşası – backlink çalışmaları yapan Webzmind, Google arama sonuçlarında web sitenin sıralamasını düzenli olarak takip ediyor ve SEO çalışmasını başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Webzmind’ın iş ortakları arasında dijital ajanslar, PR ajansları ve medya planlama ajanslarının yanında farklı sektörlerden tanınmış markalar da bulunuyor. Yüzlerce şirket ile SEO analizi, sponsorlu içerik, anahtar kelime analizi, backlink, Dijital PR, marka bilinirliği, link inşası, kampanya duyurucu gibi farklı ihtiyaçlara yönelik çalışmalar yapan Webzmind’ın hizmet verdiği markalar arasında; Sahibinden.com, Tekzen, Tchibo, Decathlon, Setur, Koalay.com, Avis, Castrol, Tukcell, Gilette, Fiat, Forever New, Mogaz, Budget, İdeasoft ve Bonus gibi önemli markalar bulunuyor. Webzmind dijital projelerinde marka hedeflerini, web site analizlerini dikkate alarak müşterilerinin dijital ortamdaki arama trendlerine yönelik çalışmalar yapıyor.

WebzMind’ın SEO hizmet paketleri ile danışmanlık, analiz, sıralama takibi, site içi içerik üretimi, site içi içerik güncellemesi ve en önemlisi farklı sitelerde backlink çalışması hizmeti birlikte alınabiliyor.

Portföyüne aldığı her müşterisine uygun çalışma olanakları sunan Webzmind hakkında detaylı bilgiye https://webzmind.com/tr web sitesinden ulaşılabilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.