Çok özel çocuk odası duvarları

Çocuk odası duvarlarına kişiye özel tasarımlar
Çocukların belki de en çok vakit geçirdikleri, anılarına kazınacak, gelişimlerini, psikolojilerini etkileyecek olan  yer neresi derseniz; odaları! Renklerin ve sanatın çocukların gelişiminde çok önemli bir rol oynadığı ise şüphesiz. Çocuk odalarına, kişiye özel dokunuşlarla harika karakter kazandıran ekiple tanıştırmak isteriz sizleri; Walls And Brushes

çocuk-odası-duvar-resimleri

Walls and Brushes ekibi ne yapar? 
Çocuk odalarına kişiye özel tasarımlar yapıp, çocukların veya ailelerin hayal dünyalarını duvarlara boyayan bir ekibiz. Türkiye’nin bu konudaki ilk ve tek profesyonel ekibiyiz. Walls and Brushes çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanımız, yaratıcı sanat terapistimiz,  illüstratörümüz, sanat yönetmenimiz ve duvar boyacılarımızdan oluşuyor. Kimyasalsız, kendi kendini temizleme özelliği olan, sağlığa zararsız boyalar ile boyama işlemini gerçekleştiriyoruz.
duvar çıkartmaları
Çocuklara da verilebilecek en güzel hediyenin doğru renk skalası ile gelişimlerine katkı sağlayacak, tasarımları ile yaratıcılıklarını geliştirecek, kimyasaldan uzak doğal boyalar ile hayal dünyalarının duvarlarına boyanması olduğunu düşünen ekip çocukların kurdukları hayallerle dolu duvarlar boyamak için kolları sıvamış.

Profesyonellerden oluşan bir ekipler. Sanat yönetmeni her bir çocuk için tamamen ona özel bir dünya tasarlarken, çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanı doğru renk tonlarını belirliyor ve karakter şemalarımızı değerlendiriyor. Duvar sanatçısı ve illüstratör, sağlığa zararsız ve kendi kendini temizleme özelliği olan boyalarla duvarları masal kitaplarına dönüştürüyor. Müşteri temsilcisi ise bu sürecin her anında beklentileri karşılaşamak için iletişimi sağlıyor.

cocuk odasi dekorasyon

Teknolojik Anneler Walls and Brushes’ı denedi

#üretenkadınlar ‘a elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz Walls and Brushes’ı da sayfalarımızda yer vermek istedik. Kendileri de çocuklarımızın odalarına muhteşem çizimlerinden yapmayı teklif ettiler. Aze Çınar ve Bulut’u çok mutlu edecek bu teklife nasıl hayır diyebilirdik ki!
Süreç şöyle gelişti; Çocuk gelişim uzmanının ‘çocuk ve ebeveynin karakteristik özelliklerini ölçümlemek üzere’ hazırladığı, 10 soruluk bir mini anket gönderdiler. Yanıtladık ve gönderdik. Buradan çıkan sonuçlara göre bize özel olarak kullanılması gereken renk skalasını ve karakter şemalarının hatları, yaratıcı sanat terapisti ve uzman ile belirlendi. İsteklerinizi dinlendi (denizaltı dünyası olsun, Rapunzel olsun, Alice Harikalar diyarında konsepti yapalım vb.) ve 4 gün sürecek sketch sürecimize geçildi. 3 alternatif halinde hazırlanan tasarımlardan seçimimize göre revizeler gönderildi.  Boyama işleminden önce odanızın gerçek fotoğrafları üzerine giydirme yapılın son bir kez olanıyımız alındı. Kısacası olası hiç bir tatsız süprize mahal bırakılmadı.
Aze Çınar sualtı temalı, denizkızlı, balıklı bir tasarım hayal etti. Kapısında şifreli geçiş sistemli(!) mağaraya kadar detaylar düşünülmüştü. Bulut ise uzay hayallerine ‘Bulut Gezegeni’ni ekledi, en sevdiği hayvan olan kedi üzerinden yaratılan bir karakter de hayalin baş kahramını oldu. Biz, daha doğrusu çocuklarımız -tüm oda yenilenmişcesine- odalarının havasını değiştiren bu sanatsal dokunuştan çok memnun kaldılar.
Bu deneyimi okurlarımızla da paylaşmak istediğimizi belirttiğimizde, bizi kırmadılar. Instagram’dan takip edebileceğiniz çekiliş sonucu, 1  Teknolojik Anneler okuru duvar boyama kazanacak; 1’er takipçimiz de %20 ve %15 indirim kazanacaklar. Detaylar için buraya buyrun. Bol şans!
Wall And Brushes Web | Facebook | Instagram
çocuk odası montessori

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.