Akıllı Depo

Bana sorarsanız yeni dönemin en faideli teknolojik hadisesi bulut bilişim adı verilen, bizlere dijital ortamda akıllı depo ortamı yaratan uygulamalar. Bu uygulamalar öyle ki, fotoğraflarınızı, belgelerinizi, her tür dijital verinizi internet ortamında saklayabiliyor, bilgisayarınız haricinde başka ortamlarda da direkt ulaşabiliyorsunuz. 3 Harici Hard Disk bozup yüzlerce verisini kaybetmiş biri olarak dijital depolamayı çok önemsiyorum.

İnternette Gmail, Yandex gibi siteler bize bu uygulamaları ücretsiz olarak sunuyorlar belirli boyuta kadar. Şimdi bir de Turkcell’in bu hizmeti sunmaya başladığını duyduk.

Akıllı Depo

Turkcell Akıllı Depo’yla telefonunuzda biriktirdiğiniz her şeyi güvenle saklıyor, rahatça erişebilmenizi sağlıyor.
DEPO yazıp 2222‘ye göndererek Akıllı Depo uygulamasını indirebilir ve http://www.turkcell.com.tr/akillidepo adresine girerek 1 GB’a kadar ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle tüm hatıralarınıza cep telefonuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

İyi kullanmalar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.