Yılın en iyi uygulamaları

İşte yine yılın o zamanına geldik ve merakla beklediğimiz, yılın en iyi uygulamaları açıklandı! Google Play’in her kategori için ayrı seçim yaptığı uygulamalardan, öne çıkan yılın en iyi android uygulamaları aşağıda sıraladık!

Yılın en iyi uygulamaları 2018

VIMAGE

VIMAGE bir yardımcı uygulama. Fotoğraflarınıza hareketli efektler ve öğeler ekleyebilmenizi sağlıyor. Gerçekten sosyal medya paylaşımları için çok keyifli kareler çıkabiliyor ortaya. Kullanımı ise oldukça kolay; uygulamayı açıp + tuşu ile galeriden fotoğraf seçiyor veya yenisini çekiyorsunuz ve arzu ettiğiniz efektleri ekliyorsunuz. Tavsiye ederiz.

Buradan indirebilirsiniz; Android için Vmige

DROPS

Portekizceden Çinceye, İspanyolcadan Türkçe’ye…31 farklı dili öğrenme imkanı sunan Dropsyılın en sevilen uygulamalarındandı ve Google’ın bu seçimi şaşırtmadı. Dil öğrenmeyi sıkıcı bir olay olmaktan çıkartıp, zamana uygun hızlı ve eğlenceli mini oyunlar ile öğrenmenize imkan sağlıyor.

Buradan indirebilirsiniz; Android için Drops

SPOTIFY

Türkiye’de kullanıcıların en sevdiği uygulama Spotify seçildi. Bir süredir tablette ve mobilde ücretsiz olan Spotify bizim de Teknolojik Anneler olarak en sevdiklerimizden. Bu uygulama ile istediğiniz parçaya veya sanatçıya anında ulaşabiliyorsunuz. Son günlerin yükselen trendi podcastler de ister eğitici, ister eğlenceli dinlemeler sunuyor.

Buradan indirebilirsiniz; Android için Spotify / iOS için Spotify

PUBG MOBILE

Oyun kategorisinde yılın oyunu seçilen Pubg, hem Google’ın seçimi hem de bölgesel olarak Türk oyuncuların seçimi olarak ipi göğüsledi. Gerçekçi silahlarla bir hayatta kalma oyunu olan Pubg, çok kısa sürede inanılmaz sayıda oyuncuyu yakalamış durumda. Çok sağlam internet bağlantısı ve mobil cihazlarda oldukça yer kaplayan Pubg, online oynanıyor.

İlgili linklere sayfalarından ulaşabilirsiniz ; Pugb indir

DAYLİO

Google’ın seçimlerindeki onlarca uygulamadan biri de dikkatimizi çeken Daylio. Bu uygulama gündelik hayatınızı planlamanıza yardımcı olmak konusunda iddialı. Ücretsiz olan uygulama, satırlarca yazı yazmadan günlük gibi kullanmanıza, modunuza göre etkinlik planlamanıza yardımcı oluyor.

Buradan indirebilirsiniz; Android için Daylio

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.