Yıkanabilir Haute Couture

Ezra + Tuba modern ve özgün tasarımları ile yakından takip ettiğimiz, güçlü çizgileri ve teknolojiyi modayla bütünleştirerek kullandıkları için hayranlık duyduğumuz bir marka.

Intel Teknoloji Konferansı’nda Intel işlemcili giyilebilir teknoloji tasarımlarını yakından görmüş, özellikle de kelebeklerin uçuştuğu, müthiş bir görsellik sunan tuvalete hayranlık duymuştuk.

ezra+tuba

Şimdi yine bir yenilik geliyor, ilk kez ve şok edici.. ilginizi çekebileceğiniz düşünüyor, bülteni aşağıda paylaşıyoruz;

yıkanabilir haute couture

Hızla gelişen moda dünyasında Türkiye’yi dünyada gururla temsil eden tasarımcı kardeşler Ezra + Tuba Çetin imza attıkları ilkleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

Ezra + Tuba, tasarımlarındaki dokuları, renk efektleri ve estetik kuplarıyla birbirinden ilgi çekici couture ve hazır giyim koleksiyonlarına hayat veriyor. Ezra + Tuba kardeşler, şimdi de “haute couture” dünyasında çok özel bir çalışmayla gündemde… 

Ezra + Tuba’nın “yıkanabilir haute couture” farkıyla özel anların tamamlayıcısı olan tasarım elbiselerinizi zahmet gerektirmeden, ilk günkü ışıltısı ve göz alıcılığı ile dolabınızda saklayabileceksiniz!

Evde herkesin kolaylıkla, formunu ve rengini kaybetmeden yıkayabileceği “haute couture” elbiseler tasarlayan Ezra + Tuba hayata geçirdikleri bu çok özel yaklaşım ile başta şık giyinmeyi seven haute couture kadınları olmak üzere moda severlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

azra tuba yıkanabiir haute couture

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.