Whatsapp tarihe göre sohbet araması

WhatsApp’a yeni özellik geliyor. WhatsApp’ta tarihe göre sohbet arama özelliği geliyor.  WhatsApp gelişmeye devam ediyor.

Son yılların en popüler iletişim uygulamalarından biri bilindiği üzere WhatsApp uygulaması. Facebook ile birleştikten sonra tamamen ücretsiz olan uygulama günümüzde dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılıyor ve her geçen gün kullanıcı sayısı da artmaya devam ediyor.

whatsapp logosu
Tarihe göre sohbet araması deyatları

Uygulama rakiplerine göre birçok alanda avantajlı, bazı alanlarda da dezavantajlı olsa da oldukça tercih edilen bir uygulama. WhatsApp sürekli yenilenmeye ve kullanıcı deneyimini arttırmaya da devam ediyor.

Whatsapp’ta tarihe göre sohbet araması nasıl yapılır?

WhatsApp uygulaması kullanırken bazen yıllarca süren sohbetlerimiz bulunuyor. Ve o sohbette aramak istediğimiz bir yazışmayı şu an sadece arama butonuna aklımıza gelen bir kelimeyi yazarak bulmaya çalışıyoruz. Bu özellikle yıllar öncesine kadar giden sohbetlerde oldukça zorlayıcı olabiliyor. Çoğu zaman da aradığımızı bulamıyoruz.

Whatsapp güncellemesi ne zaman geliyor?

WhatsApp bu noktada yeni bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor. En son yaptığı iOS’tan Android’e sohbet taşıma özelliği güncellemesi oldukça ses getirmişti. Şimdi ise sohbetlerde tarihe göre arama yapma özelliği üzerinde çalışılıyor. Planlanan güncelleme ile WhatsApp bir sohbet içerisinde tarihe göre arama yapılmasına olanak sağlayacak. Böylelikle aranılan mesajlar belirli bir gün ile filtrelenerek daha kolay bulunabilecek.

Yapılan açıklamaya göre WhatsApp’ın yeni özelliği hala geliştirme aşamasında ve ilerleyen zamanlarda yapılacak olan güncelleme ile gelmesi planlanıyor. Yine de şirketten yapılacak olan açıklama ile kesinlik kazanacak. Ancak bu özellik gelirse gerçekten işe yarayacağı görünüyor.

Whatsapp’ta değişik yazı tipleri ile yazabileceğinizi biliyor muydunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.