Webtekno.com

Yeni keşfettiğimiz teknolojik web sitelerinden birinden bahsedeceğiz bugün. “Teknolojiye Atarlanan Adam” adında ilginç bir fenomene de sahip olan webtekno.com  teknolojik ürünlerin haberlerine ve incelemelerine yer veriyor. “Teknolojiye atarlanan adam” kendi tarzı ile ürünleri inceleyip video ile detaylı olarak anlatıyor yorumlarını. Hem anlaşılır hem de keyifli bir dille. Mesela çektiği bir videoda iphone 5 kıran Teknolojiye Atarlanan Adam, hem ürün hem teknoloji, merak ettiğiniz her şeyi keyifli bir dille aktarıyor. ürün yorumlarının yanı sıra, oyun, bilgisayar, internet ile ilgili bir çok merak edilen konuda detaylıca inceleme yapıyorlar.

 

webtekno3

1 sene önce kurulan teknoloji sitesi, bir sene içinde iki ödül almış bile. Turkcell Sosyal medya ödüllerinde Turkcell’den Yotube dalında 1.lik kazanan site, Webrazzi ödüllerinde de yine Yotube dalında yılın en başarılı kanalı seçildi. Altın Örümcek web ödüllerine de aday gösterildi. Sanırız bu gidişle daha epey ödül toplayacaklar.

Donanım, yazılım, mobil, oyun, multimedya, sektörel, giyilebilir, zımbırtılar şeklinde kategorileriyle sitede çok zorlanmadan aradığınızı bulabiliyorsunuz.

 

webtekno2

Site 351.450 Facebook sayfa beğenisine sahip. Facebook sayfası gün içinde site kadar aktif. Sitede yer alan yazıların paylaşımının yanısıra, sorularınıza da yanıt bulabilirsiniz Facebook sayfasında.

Video galerisi gayet zengin olan site, soru cevap kategorisinde de bir çok soruya cevap oluyor. Siteyi buradan ziyaret edebilirsiniz. Bizim de çok sevdiğimiz adım adım ilerlediğimiz bu yolda, webtekno.com’a da başarılar diliyoruz.
#annegözüyle

One thought on “Webtekno.com

  • Oğlum çok sıkı takip ediyor webtekno’yu burada tanıtımını görünce şaşırdım :)

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.