Tasarruf Rekortmeni Vestel Pyrojet Çamaşır Makinası

Hiç bir şeyden çekmedik alerjenlerden çektiğimiz kadar! Daha bebeklerimiz doğmadan başladık anti-alerjen deterjanlar kullanmaya, doğduklarından itibaren organik ürünler seçtik… Ama olmuyor olmuyor; annelerimizin bizleri büyütürken hiç duymadıkları, bilmedikleri alerjik hastalıklar, zamane çocuklarının peşini bırakmıyor.

Durum böyleyken Türkiye’nin ilk Allergy UK fiması onaylı, alerji uzmanı çamaşır makinesi dikkatimizi çekiyor. Vestel’in Pyrojet teknolojili çamaşır makinası, özellikleri ile bir adım öne çıkıyor.

Pyrojet Teknolojili Yeni Vestel Çamaşır Makinası

Alerji ile başladık, alerjiden devam edelim; 7 farklı alerjen ve 4 farklı bakteri türüne karşı etkili bir çamaşır makinesineden bahsediyoruz. Nedir bu alerjenler? Polen, kedi, köpek tüyü, toz gibi en yaygın alerji rahatsızlıklarına neden olan 7 alerjen ve deri, bağırsak enfeksiyonu gibi hastalıklara sebep olabilen bakteri türleri. Makinenin bu özelliğinin, Allergy UK tarafından onaylanmış olması, biz hijyen ve çocuk sağlığı konusunda duyarlı annelerden tam puan alıyor. Ancak bununla da bitmiyor..

Su ve elektrik tüketiminde rekor tasarruf!

Pyrojet teknolojili çamaşır makineleri A+++ enerji sınıfında ve enerji verimliliği ile Alman Elektrik, Elektronik ve Bilişim Teknolojileri Kurumu VDE’den onay almış durumda.

8 kg kapasiteli bir çamaşır makinesinin, A+++ bir çamaşır makinasına gore %70 daha az enerji harcadığını düşünün ve buna Vestel’in geliştirdiği pyrojet teknolojisini ekleyin. Aynı zamanda, suda da yine benzer kapasiteli ürünlere kıyasla %28 tasarruf sağlandığı belirtiliyor.

15 ayrı programa sahip makinede bahsettiğimiz alerjen programının yanısıra, 12 dakikada yıkama yapabilen hızlı program gibi pratik ve Eco Time ve Finish Time gibi yenilikçi programlar da var.

Öncelikle, polen, kedi, köpek, toz, mite, mantar, küf ve bunların yol açtığı rahatsızlıklardan kurtuluyoruz.

İkincisi, tüm yazılarımızda her zaman öne çıkardığımız, çevre duyarlılığı, çevre bilinci, yeşile saygı, geri dönüşüm olunca beyaz eşyada ilk baktığımız enerji tüketimi oluyor; Pyrojet teknolojili Vestel çamaşır makinalarına bu yönden baktığımızda, hem aile ekonomisine sağlayacakları katkı ile hem de çevre koruma düşünüldüğünde ciddi rakamlar ortaya çıkıyor… Teknik özelliklerin üzerine, şık duruşu ve sessizliğini de eklediğimizde gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz bir ürün buluyoruz karşımızda.

Pyrojet teknolojili Vestel’ler, biz annelere en hijyenin yanısıra en çok aradığımız şeyi kazandıracağa benziyor; Vakit!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.