İsme özel çocuk kitabı Sihirli Yolculuk

Bir çocuk kitabı düşünün, isme özel hazırlanmış olsun; hikayenin akışında çocuğun adına yer verilmiş olsun. Sihirli Yolculuk böyle bir kitap! Sizin özel mesajınızın da ön sayfasında yer alabileceği bu harika kitap fikrini hayata geçiren 3 girişimci kadın.
İSME ÖZEL ÇOCUK KİTABI
isme özel kitap“Sihirli Yolculuk fikri, yaklaşık 2 yıl önce bir çocuk doğum gününe giderken farklı ve çocuğun gelişimini destekleyecek bir hediye arayışımızdan çıktı. Çocuğun kendini daha özel hissedebileceği ve bir yıl sonra atmayacağı, saklamak isteyeceği ne olabilir diye düşündük.” diye açıklıyor Merve Özer. Kendisi psikolojik danışman. 
Bir şirkette pazarlama bölümünde çalışan arkadaşı Gülçin Bilgin Gezer ile konuşurlarken, yurt dışında çocuklar için yapılan çok güzel işler olduğunu, benzer çalışmaların ülkemizde de gayet güzel yapılabileceğinden yola çıkmışlar ve isme özel çocuk kitabı için işe girişmişler. 
Sihirli Yolculuk fikri şekillenmeye başladığında ekibe web sitesi ve tüm teknik altyapıdan sorumlu olan Erdem Gezer de katılmış.  Elbette illüstrasyon, hikaye, operasyonun işleyişi gibi konularda da yardım aldıkları değerli isimler var. 
Tüm ekibi canı gönülden tebrik ediyoruz. Girişimci kadınlar -hele ki kitap konusunda- bir işe el attılarsa bize de desteklemek düşer! 
Sizler de çocuğunuz veya bir yakınınıza kitap hazırlamak isterseniz https://www.sihirliyolculuk.com/ adresine tıklıyor ve adımları takip ediyorsunuz. Web sayfası üzerinden kolayca siparişinizi tamamlayabiliyorsunuz. Daha detaylı sorunuz varsa kendilerine merhaba@sihirliyolculuk.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz. 
sihirli yolculuk

 

One thought on “İsme özel çocuk kitabı Sihirli Yolculuk

  • Çocuklar için dikkat setleri birebir geliştirme sağlıyor bu biraz daha hikaye tarzında ama yinede güzelmiş elinize sağlık :)

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.